Aso Citroen Dynamiczna Wymiana Oleju

Aso Citroen Dynamiczna Wymiana Oleju. 1 wymiana statyczna = olej odnowiony w 38% 2 wymiany statyczne = olej odnowiony w 75% 3 wymiany statyczne = olej odnowiony w 88%. 4 wymiany statyczne = olej odnowiony w 94% olej wymagany:

Dynamiczna wymiana Audi automatyczna skrzynia biegów
Dynamiczna wymiana Audi automatyczna skrzynia biegów from dynamiczna-wymiana.pl

Naprawa zawsze jest skomplikowana i trzeba skrzynię zrzucać. Bardzo miły i fachowy kontakt. Reszta pozostaje w przewodach, sterowniku, konwerterze.

Ilustrowana Instrukcja Krok Po Kroku:citroen C5 Wymiana Oleju W Skrzyni.pdf.

Dsg dq250 6 biegowa skrzynia występuję w wv passat, golf, touran, itd audi a3, skoda octavia superb. Bardzo cenimy sobie lojalność i zadowolenie naszych klientów. Dynamiczna wymiana oleju « odpowiedź #20 dnia:

Esso Lt 71141 (Mobil Atf Lt 71141) Potrzebny W Ilości Ok.

Taka operacja pozwala pozbyć się zanieczyszczeń związanych z pracą silnika, co przedłuża okres bezawaryjnego działania silnika i układu wydechowego. Dynamiczna wymiana pozwala wymienić 100% oleju. W al4 nie ma sensu zmieniać oleju dynamicznie.

Dynamiczna Wymiana Oleju W Automatycznej Skrzyni Biegów Jest Procesem, Który Umożliwia Wymianę Całej Objętości Oleju Znajdującego Się W Układzie Tzn.

Naczytałem się opinii, ze bezobsługowa, nasłuchałem specjalistów z kilkunasu aso citroen, którzy wprost mi powiedzieli, zeby nie wymieniać oleju w skrzyni ale po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku. 1 wymiana statyczna = olej odnowiony w 38% 2 wymiany statyczne = olej odnowiony w 75% 3 wymiany statyczne = olej odnowiony w 88%. Z racji tego, że w multitronicu olej zmienia się co 60 tysięcy km, to wymiana statyczna jest wystarczająca.

Więcej Informacji I Zapytania Pod Numerem Tel:

Tak naprawdę, wymiana tradycyjna to rozmieszanie nowego oleju w starym. Dynamiczna wymiana oleju polega na podłączeniu specjalnego urządzenia do układu olejowego skrzyni. Dodatkowo wykasowali błędy z kompa.

Listopad 04, 2021, 07:23:45 » To Muszę Cię Zdziwić Bo Ten Olej Spełnia Zarówno Normę Aisin Warner Jws 3309 Oraz Jws3324.

Serwisant dokładnie omówił proces wymiany, wraz z pokozaniem filmu z wymiany. Dzięki takiej wymianie, skrzynia biegów zaczyna pracować w warunkach fabrycznych jak nowa. Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *