Bezpiecznik Tylnej Wycieraczki Hyundai I30

Bezpiecznik Tylnej Wycieraczki Hyundai I30. Tutaj znajdziesz schematy skrzynek bezpieczników hyundai i30 2008, 2009, 2010 i 2011 , uzyskasz informacje o lokalizacji bezpiecznika panele wewnątrz samochodu i dowiedz się o przypisaniu każdego bezpiecznika (rozmieszczenie bezpieczników). Jak dołączę masę do pinu nr 1 chodzi mi dodatkowo wycieraczka tył która wcześniej nie chodziła, jak dam na spryskiwacz to pokazuje się plus na drugim przewodzie wtyczki.

Hyundai i30 III PDE ramię wycieraczki tylnej szyby kombi from sprzedajemy.pl

Hyundai i30 hatchback (od 09.2007r. 501 458 278 kraków, 1,8 benzyna, rok produkcji 2008, przebieg 148 000 km, cena 22 900 zł, z polskiego salonu, bezwypadkowy, bogato. Niesprawne wycieraczki mogą popsuć lub nawet zupełnie uniemożliwić jazdę samochodem.

Niesprawne Wycieraczki Mogą Popsuć Lub Nawet Zupełnie Uniemożliwić Jazdę Samochodem.

Skrzynka bezpieczników w przedziale pasażerskim Często padają same silniki od napędu wycieraczki, (zapieczona ośka , wytopiony szczotko trzymacz) , sprawdź żarówką 12v czy masz zasilanie na wtyczce po włączeniu wycieraczki. Należy pamiętać więc także o wycieraczce tylnej.

Witam Proszę O Info, Gdzie Znajduje Się Bezpiecznik I Przekaźnik Tylnej Wycieraczki.

Już wcześniej zdarzył mi się taki problem ale auto końcu odpaliło teraz po 20 próbac. [i30] nie działa tylna wycieraczka (przeczytany 13233 razy) 0 użytkowników i 1 gość przegląda ten wątek. A kłopotów może być mnóstwo.

Dodaj Do Porównania Wycieraczka Tylna Bosch Twin Hyundai I30 Kombi.

Dla pojazdu z kierownicą z lewej strony. Wycieraczka działała wcześniej, słychać klikanie przekaźnika,rok produkcji ? Zdjąłem osłonę napędu tylnej wycieraczki, wygląda na to że silnik działa (jeśli obrócić go ręcznie o kilka obrotów, po podłączeniu napięcia rusza) ale nie jest w stanie wykonać obrotu tego.

Do 01.2013R.) 52,00 Zł / Komplet.

Tutaj znajdziesz schematy skrzynek bezpieczników hyundai i30 2008, 2009, 2010 i 2011 , uzyskasz informacje o lokalizacji bezpiecznika panele wewnątrz samochodu i dowiedz się o przypisaniu każdego bezpiecznika (rozmieszczenie bezpieczników). Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: Szybkie wyszukiwanie części zamiennych hyundai i30 mechanizm i silniczek wycieraczek szyby przedniej / czołowej, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie!

Przy Próbie Załączenia Tylnej Wycieraczki Słyszę Pstryk Gdzieś W Desce Rozdzielczej.

Części używane do hyundai i30 mechanizm i silniczek wycieraczek szyby przedniej / czołowej online☑️! Dodaj do porównania ramię tylnej wycieraczki + wycieraczka hyundai i30 hatchback. Jak słyszysz pstryk to nie bezpiecznik, tylko jakiś moduł nie może się załączyć.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.