Buczenie Przy Przyspieszaniu Kia Ceed

Buczenie Przy Przyspieszaniu Kia Ceed. By gielu » 24 dec 2021, 21:27 5 replies 482 views last post by bejker1989 26 dec 2021, 10:24 kia. Witam, mam problem z moim citroenem c5 2008r.

Archiwalne Kia Cee'd 1.4 CRDI Kombi 2013 r, Bez Koła
Archiwalne Kia Cee'd 1.4 CRDI Kombi 2013 r, Bez Koła from chodecz.lento.pl

Szum wydobywający się z łożyska koła nie musi towarzyszyć cały czas. Gaśnie podczas jazdy, komputer nie wykazał żadnego błędu Ów wał jest osłonięty gumą, która potrafi stracić swoje właściwości tłumiące i obcierając powoduje więcej hałasu niż jakby jej nie było.

Ceny Najtańszych Egzemplarzy Na Rynku Aut Wtórnych Oscylują W Granicach 27 000 Zł.

Citroen c3, impress luxe, 1.6 hdi 90hp 2008, jest kia ceed crdi 128. Jednym z nich i najczęstszym, jest powstawanie wszelkiego rodzaju luzów w układzie jezdnym. Klocki włoskie, kosztowały 92 zł.na filmie pokazuję tylko wymianę z jednej str.

Problem Występuję Kiedy Wciskam Pedał Gazu We Wnętrzu Auta Od Strony Pasażera.

Witam, mam bravo od niedawna (nowe) i właśnie byłem w dłuższej trasie. Występują chwilowe zaniki wspomagania, delikatne szarpnięcia kierownicą przy skręcaniu w lewo lub prawo, buczenie przy skręcaniu (zazwyczaj na postoju) najpewniej. Jeden luz powodujący wibracje przyspiesza zużycie elementów, które również złapią luz i wibracje się nasilą.

Zgodna Z Zaleceniami Obsługa Serwisowa Wydłuża Trwałość Pojazdu I Utrzymuje Jego Osiągi Na Odpowiednim Poziomie.

Nie wiem co może być przyczyną takiego zachowania. Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować. Gaśnie podczas jazdy, komputer nie wykazał żadnego błędu

Możesz Mieć Pewność, Że Jeżeli Twój Samochód Znajduje Się W Autoryzowanej Stacji Serwisowej Kia, Oznacza To, Że Jest W Dobrych Rękach.

Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy kia. Na 5 i 6 biegu przy przyspieszaniu słychać wyraźne buuuuuuuuuuuu, zagłuszające radio. Jeśli dodatkowo odczujesz szarpnięcia na kierownicy albo ściąganie auta na jedną stronę, jak najszybciej udaj się do warsztatu.

Ów Wał Jest Osłonięty Gumą, Która Potrafi Stracić Swoje Właściwości Tłumiące I Obcierając Powoduje Więcej Hałasu Niż Jakby Jej Nie Było.

Witam walczę z takim wozem jak kia ceed 1.6 crdi z 2010r auto jak w temacie poszarpuje przy przyspieszaniu na 1 przy ok 1500obr a na 2 przy ok 2500 obr. Zauważyłem po parametrach że przy tym szarpaniu skaczą parametry egr i mas powietrza. Moc ma ,wszystko w porządku żadnych kodów usterek.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *