Cena Oc Fiat Punto 1.2 8V Bez Zniżek 2018

Cena Oc Fiat Punto 1.2 8V Bez Zniżek 2018. Czasami trzeba go przegazować, czasami zapalić od nowa i problem ustaje. Samochód dobrze wyposażony, z klimą, elektryką, w kolo… 4 900 zł

Fiat Punto 2010r Warszawa Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Z pewnością cena oc będzie wyższa niż w ostatnim roku, a to z powodu szkody. Jednocześnie jednak 50,6% pań deklaruje, że ubezpiecza auto od co najmniej sześciu lat w stosunku do 62,4% panów. Znajdź najlepsze oferty samochodów używanych dla wyszukiwania fiat punto aktualne oc.

Ulje Selenia Tutela Top 4 0.5L Kočiono.

1.2 benzyna 60km, klima, 1wł zadbany. Uszkodzony przód auta, tylna klapa, jak widoczne na zdjęciach. Auto może przejechać niewielki dystans o własnych siłach ze względu na wyciek z

Sprzedam Widocznego Na Zdjęciach Fiata Grande Punto 1.4 8V.

Ale zdarza się to coraz częściej więc chyba nie można tak tego zostawić. Czy składka na wznowieniu wzrośnie? Znajdź najlepsze oferty samochodów używanych dla wyszukiwania fiat punto aktualne oc.

Ostatnio Płaciłem 530 Zł Za Oc.

Odznacza się elastycznością i niskim zużyciem paliwa oraz niezawodnością. Punto bezwypadkowe, lakier w oryginale, bez oznak korozji, cały czas garażowane. Jednocześnie jednak 50,6% pań deklaruje, że ubezpiecza auto od co najmniej sześciu lat w stosunku do 62,4% panów.

10.2022 Fiat Punto 2 /.

W porównywarce rankomat.pl za oc mniej płacą mężczyźni (667 zł) w porównaniu do kobiet (709 zł). Wyniki kalkulacji aktualne na 20.03.2021 r. Tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v.

Cena Oc Dla Młodego Kierowcy A Moc Silnika;

Oc aktualne, przegląd był na cały rok, lecz dowód. Stan samochodu określam na dobry+ silnik pracuje idealnie na benzynie. Pod koniec lipca kończy mi się ubezpieczenie oc które przejąłem po poprzednim właścicielu auta, dziś do domu przyszedł mi list z pzu z ofertą i przyszło, że 738zł z nnw, jestem nowym kierowcom, pewnie bez zniżek, nie wiem czy jakiś mały rabat mi dali, wieku też nie mam, czy taka oferta będzie w porządku za oc?

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.