Chevrolet Cruze Stukanie W Zawieszeniu

Chevrolet Cruze Stukanie W Zawieszeniu. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. Witam, opel corsa d (2013r, 1,2 benzyna 85 km, 50 tys km) pojawiło się stukanie za silnikiem, takie rytmiczne tyk ,tyk, tyk.

PreOwned 2011 Chevrolet Cruze LT w/2LT 4dr Car in Sandy from www.lhmusedcars.com

Sandiego 1.6 ls plus (2009) model samochodu: 9 mar 2016, o 15:00 imię: Zobacz 170 pytań kierowców oraz 310 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki chevrolet:

W Autocentrum.pl Wiemy Wszystko O Twoim Aucie.

Użytkownicy chevroleta skarżą się na stuki w zawieszeniu, najczęściej winę za to ponoszą uszkodzone: Podjąłem się zbierania listów i wysłania ich kopii do chevrolet polska i mailowo do chevrolet europe z następującą treścią: Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju.

Ja Mam 3000Km W Swoim I Jak Porownuje Do Poprzedniego To Uwazam Ze Jest Ok, Bo W Poprzednim Zanim Dojechalem Do Domu Juz Mialem Dosc Tego Auta.

Dopytywałem mechanika ale powiedział że te typy tak mają. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Problemy pojawiają się już po przejechaniu kilku tysięcy km.

Wyszukaj Według Numeru Vin, Numeru Produktu, Marki, Modelu, Roku, Kategorii Produktu Lub Marki.

Chevrolet typowe usterki i serwisowanie. Forum chevroleta | chevrolet aveo | skrzypienie w zawieszeniu. Od cen nowych po oferty używanych.

Aveo Ii Sedan Z 2006R.

W octavii ani na sportowym ani na zwykłym zawieszeniu nie ma żadnych puków i innych dziwnych rzeczy, zobaczymy oczywiście co się będzie działo po 30kkm. Co za tym idzie muszę wymienić tuleje w tylnym zawieszeniu. Waleni stukanie w przednim i tylnim zawieszeniu.

Poza Stukami W Zawieszeniu I Bezradnością Serwisu W Tej Kwestii , Całkiem Fajne Autko, Niestety Brak Reakcji Chevroleta Dyskredytuje Firmę.

Stukot zanika wraz ze wzrostem obrotów silnika. Stukanie na niewielkich dołkach na bruku to mało się nie rozleci usterka od nowości w aucie łożyska macpersonów amortyzatory łączniki stabilizatorów nachodzenie namolne gwaranta i straszenie sądem mediami. Aveo, captiva, cruze, evanda, kalos, lacetti, matiz, nubira, orlando, rezzo, spark lub zadaj własne pytanie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.