Citroen C4 1.4 Nie Równa Praca

Citroen C4 1.4 Nie Równa Praca. W ofercie nie ma mocnych diesli, ale wśród tych, które są można znaleźć coś ciekawego. Nie równa praca na biegu jałowym c4 vts:

Citroen Xsara | Termostat Xsara I 1.4 | Citroen Forum from citroen.auto.com.pl

Po pierwsze dobrze jest podpiąć się pod komputer i sprawdzić czy jakiś błąd nie wyskakuje, może jakiś czujnik fałszuje pomiary. Wyjątkowy silnik coswortha z 1999 roku robi. W tym pierwszych dochodzi do zatarcia turbosprężarki, a także awarii łańcucha łączącego wałki rozrządu.

Gdy Pochodzi Chwilę Na Wolnych Obrotach To Silnik Zaczyna Pracować Jakby Na 3 Gary.

Objawy falowanie na wolbych obrotach , czasem mocne że aż rzuca silnikiem oraz lekkie dławienie przy delikatnym dodawaniu gazu przy mocniejszym jest ok, w czasie jazdy auto ciągnie prawidllwo. Citroen c3 1.4 praca silnika: W tym pierwszych dochodzi do zatarcia turbosprężarki, a także awarii łańcucha łączącego wałki rozrządu.

Nie Równa Praca Na Biegu Jałowym C4 Vts:

Również tak się dzieje gdy próbuję ruszać bez gazu. Citroen c4 i 1.4 benzyna 88 km, klima dwustrefowa, isofix, tempomat, czujniki cof citroen c4 1.4 benzyna (88 km) 2010 rok, przebieg 121.079 km.cena: Citroen c4 opinie i oceny użytkowników.

Citroen C3 Picasso 2011 1.4 70Kw Objawy:

Zarówno 1,6 jak i 2,0 hdi nie należą do bezproblemowych konstrukcji. Pojemność równa puszce coli, 1 cylinder i aż 90 km mocy uzyskane nie dzięki doładowaniu, lecz wysokoobrotowej charakterystyce. Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie.

Witam, Od Chwili Zakupu Xsary Kilka Miesięcy Temu Nie Działa Pilot Centralnego Zamka.

Silnik w nim klekocze jak diesel, bym się tym nie przejmował ale ostatnio ma nierówną pracę silnika na wolnych obrotach. Jak się przygazuje to śmierdzi paliwej tak jak by nie spalało paliwa. Wyjątkowy silnik coswortha z 1999 roku robi.

Citroen Xsara 2Hdi/Citroen C4 16Hdi Poj.

Kompaktowy model niższej klasy średniej (segment c), produkowany od 2004 roku. W tej chwili silnik pracuje prawie poprawnie, trochę nierówno pracuje na zimnym a na ciepłym na pb jakby się trochę dławił w wyższym zakresie obrotów. Nie 02 lut 2014, 19:28.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.