Czujnik Biegu Jałowego Mitsubishi Carisma Co To

Czujnik Biegu Jałowego Mitsubishi Carisma Co To. Samochód to mitsubishi carisma 2003r. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Tpms Czujnik Położenia Przepustnicy Dla Mitsubishi Carisma Colt Delica Eclipse Galant Lancer Mirage Pajero Miejsca Fto Md614734 Md614772|Sensor Sensor|Sensor Positionsensor Throttle Position – Aliexpress from pl.aliexpress.com

Najczęściej kupowane części zamienne silnik krokowy do mitsubishi lancer wysokiej jakości i w niskich cenach są przedstawione tutaj, w naszej kategorii zawór regulacji biegu jałowego. Mam kilka problemów z autkiem i jakoś nie potrafię sobie sam z nimi poradzić. Mitsubishi carisma 1.8 gdi nieprawidłowa praca na bigu jałowym.

Po Zmianie Biegów Lub Gdy Podczas Biegu Jałowego Gwałtownie Wcisnę Gaz.

Powodem tych wariacji jest potencjometr biegu jałowego, znajdujący się na przepustnicy. Nastawnik biegu jałowego do samochodów mitsubishi lancer. Nie wiem czy na klucz czy na wyczucie.

Postów, Jak Mrówków I Gdyby Nie Mój Elektromechanik, To W Życiu Bym Się Nie Dowiedział Z Forum Co Dolega Mojemu Autu.

Gdy odłączę ten czujnik za filtrem powietrza obroty są ok gdy podłącze z powrotem(na włączonym silniku) to potrafi momentalnie zgasnąć. Co i jak, a póki co to w sprawie 11, 14, 23,. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Samochód To Mitsubishi Carisma 2003R.

2003 eclipse gs 2.4 automat. Podczas jazdy sie nie pali ale np podczas zjeżdzania z góry czy to na luzie czy na. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Nieprawidłowa Praca Na Bigu Jałowym.

Przy spokojnym dodawaniu gazu i w trakcie równomiernej jazdy problem nie występuje. Na wolnych obrotach zapala się kontrolka \check engine\ dodam lekko gazu dosłownie musne i gasnie na kilka sekund po czym znów sie zapala. _____ bczyzowski mitsubishi carisma 1.8 gdi ls

Byłem U Mechanika Wyczyścił Kolektor Bo Podobno Był Cały W Sadzy Ale To Problemu Nie Rozwiązało.

Mitsubishi carisma i da czujnik położenia przepustnicy od razu mówię przejrzałem tematy na forum. Problem wyglądał tak że auto zgasło podczas jazdy i przy odpalaniu gasło chyba że dodało się gazu i trzymało go na obrotach to wtedy chodził pojechałem wiec do mechanika (nie jednego każdy diagnozuje co innego) ale akurat ten zrobił że auto gaśnie po zapaleniu tyko na. Sensor kontroli obrotów biegu jałowego silnika 21.(ect) sensor chłodzenia temperatury.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.