Czujnik Temperatury Wody Fiat Grande Punto

Czujnik Temperatury Wody Fiat Grande Punto. Podłokietnik zestaw wskaźników z komputerem pokładowym z menu w języku polskim czujnik temperatury zewnętrznej lusterka zewnętrzne…. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań.

CZUJNIK TEMPERATURY WODY FIAT PUNTO II 1.2 8V 7533976410 from archiwum.allegro.pl

Czujnik temperatury silnika grande punto. Szukaszczujnik temperatury silnika grande punto. Sprawa wydaje się prosta, ale czujnik jest w tak mało dostępnym miejscu, że nie mam pomysłu jak się do niego dostać.

Możesz Obserwować Tylko 300 Wyszukiwań Jednocześnie.

Czujnik temperatury silnika grande punto. Czujnik temperatury dla fiat grande punto, sklep online najlepszych części zamiennych marki czujniki, przekaźniki, układy sterujące │ niedrogie oryginalne części zamienne sonda temperatury dla fiat grande punto ! Latem problem nie istnieje, tzn odpalam na zimnym.

Ilustrowane Instrukcje Krok Po Kroku I Filmiki Instruktażowe Nt.

Mam pytanko odnośnie czujnika temperatury, otóż jak tylko pogoda się psuje i temperatura spada do 0 i niżej podczas odpalania silnika czujnik temperatury podnosi się na maxa, zapala się kontrolka po czym wskaźnik ląduje na pozycje 0. Sprawa wydaje się prosta, ale czujnik jest w tak mało dostępnym miejscu, że nie mam pomysłu jak się do niego dostać. Czujnik temperatury do fiat grande punto od era jakości oem w niewysokiej cenie kupić czujnik temperatury i inne auto części era do grande punto fiat.

W Sc Po 2000 Roku ,Pandach I Punto Ii Jest Jeden Czujnik Temperatury ,2 Pinowy W Głowicy Który Daje Sygnał Do Ecu O Temperaturze Silnika.podano Ci Wcześniej Wartości Rezystancji Tego Czujnika.w Zależności Od Wartości Rezystancji Ecu Steruje Pracą Silnika A Także Podaje.

Witam, od jakiegoś czasu wariuje mi czujnik temperatury wody w fiacie punto ii. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czujnik temperatury wody do fiat grande punto od valeo jakości oem w niewysokiej cenie kupić czujnik temperatury chłodnicy i inne auto części valeo do grande.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Po podłączeniu do komputera oczywiście pojawił się błąd odnośnie czujnika temp. Czujnik temperatury wody punto ii. ( fiat punto ) problem z czujnikiem temperatury punto 1,2.

By Dalej Dodawać Kolejne Wyszukiwania Usuń Coś Z Listy Obserwowanych Wyszukiwań.

Szeroki wybór marek w niskich cenach czujnik temperatury wody do fiat punto 199 Szukaszczujnik temperatury silnika grande punto. Szukasz części w kategorii czujnik temperatury zewnętrznej najlepszych marek do fiat grande punto ?

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.