Dlaczego Samochód Dymi Na Biało Benzyna

Dlaczego Samochód Dymi Na Biało Benzyna

Dlaczego Samochód Dymi Na Biało Benzyna. Podam kilka cennych rzeczy które sprawdziłem: Plynu chłodniczego nie ubywa, samochód pracuje równo.

Dlaczego Samochód Dymi Na Biało Benzyna
A4 Audi benzyna 1999 dymi elektroda.pl from www.elektroda.pl

Mógł uszkodzić się wirnik lub układ zmiennej geometrii łopatek (o ile takowy występuje). Samochód kopci na biało w ciełe dniu i na rozgrzanym silniku. Jeżeli ilość białego dymu jest spora, prawdopodobnie jest to uszkodzona uszczelka pod głowicą lub sama głowica lub kiedy diesel kopci na niebiesko oznacza to, że do.

Niedawno Zaczął Chodzić Na 3 Cylindrach Bo Tak Zarzuciło Świecę Olejem Lecz Po Wyczyszczeniu Chodzi Normalnie.

Przy temperaturze rzędu kilku stopni na plusie to raczej normalne, że silnik benzynowy lub benzyna+lpg dymi na biało, chociaż raczej nie powinno się. Witam, mam problem z silnikiem 1.9 tdi bkc w golfie 5 , dymi na biało szaro , płynu chłodniczego nie ubywa kolor bez zmian , przybywa oleju i jest rozrzedzony, samochód ma moc i nie widzę zwiększonego zużycia paliwa. Po przeczytaniu na forum stwierdziłam ,że to uszczelka pod głowicą.

Zazwyczaj Dymienie Na Biało Sprowadza Się Do Tego, Że Przyjdzie Nam Zostawić Trochę Pieniędzy U Mechanika.

Na spokojna jazde dymi lekko lecz widac to w lusterku. Moc auta nie spada, nie zapala się check engine, wszystko pracuje normalnie. Dymi na biało i to gość mocno aż robi się gęsta chmura białego dymu.

Witam, Posiadam Punto 1.1 W Gazie.

Pojawia się on zwykle podczas rozruchu samochodu, a związane jest z parą wodną w układzie wydechowym. Czy takie kopcenie jest normalne? Auto dymi na biało z powodu wody, która w różny sposób dostaje się do komór spalania.

Samochód Znajomego Jak W Temacie.

Jeśli któreś jest z tych problemów, to podczas jazdy kompresja bije w układ chłodzący (po odkręceniu korka upuszczasz) jeśli tego nie zrobisz to przez noc. Podam kilka cennych rzeczy które sprawdziłem: Po pierwsze diesel czy benzyna??

Nierówna Praca Silnika, Dymi Na Biało.

Samochód kopci na biało w ciełe dniu i na rozgrzanym silniku. Kiedy diesel dymi na biało, zazwyczaj nie stanowi to problemu. Dymienie na czarno benzynowego samochodu może zatem wynikać z niesprawności turbo:

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *