Dym Spod Korka Oleju Mazda 6

Dym Spod Korka Oleju Mazda 6. Jeżeli nie, to co to może być?problem zostal naprawiony i to byly podkladki p. 4/11 10 objawów awarii sinika.

1.6 HDI Cieknie olej silnikowy spod wtrysków elektroda.pl from www.elektroda.pl

Dodam że to mazda 6 z 2004 2.0 tdi, 136km. W aucie zaczęło przybywać oleju i dymił podczas przyspieszania, czasami po przyspieszeniu i puszczeniu gazu(w trakcie rownej jazdy nie widać dymu) zapach spalin strasznie smierdzi , więc zostały zregenerowane wtryski( 2 zregenerowane a 2 ponoć wymienione na nowe. Panowie posiadam mazdę 6 2.0 citd (rf5c,136 km) z 2004 r w której pojawił się pewien problem z dymieniem na czarno a mianowicie:

Zjawisko To Powoduje Zbierająca Się W Oleju Wilgoć.

Jak na powyżej widać mam taka sytuacje z moim samochodem. Specjalista klimatyzacji samochodowych i ogrzewań postojowych typu webasto. Mam problem z golfem 6 2.0 tdi 110 km 2008r 158000km.

Wracając Z Tyłu Pojazdu Do Przodu Pojazdu, Lekko Otumaniony Kilkukrotnym Utrwalaniem Zapachu Spalin, Przejdź Koło Drzwi Kierowcy, Otwórz Je, Otwórz Pokrywę Silnika.

Trzeba jedynie wiedzieć na co zwrócić uwagę i jak wstępnie zdiagnozować źródło kłopotów. ( mazda 6 ) dym po odkreceniu korka oleju. Nowe podkladki w aso ok 22 pln/szt.

Miałem Okazję Naprawiać Ową Mazdę Z Tym Silnikiem, Brała Olej Ok 0,6/1000Km I Dymiła Spod Korka, Koleś Był U Mechanika Który Stwierdził Że To Przez Turbinę, Wymienił I Dalej To Samo, Ja Wymieniłem Mu Tylko Podkładki I Spokój.

Przyczyna jasna maź osadzająca się na korku podczas zimy to efekt jazdy na krótkich trasach. Myślę jeszcze na temat możliwości. Czyli zamniesz sie w 200 (razem z uszczelka pod klawiature) powrót do góry.

Spróbuj Uściślić Z Jakiej Rury Wydechowej Pojawia Się Ten Dym.

Po otwarciu maski, odkręć korek wlewu oleju i zaciągnij się delikatnie tym, co z niego wylatuje. Witam, pojawił mi się problem w mercedesie 914, silnik 6.0 l bez tubiny. Ponadto pojawić się może czarny chmura wywodząca się z tłumika.

Witam, Mam Mazde 6 2004 R 1.8 Benzyna + Lpg, Ostatnio Miałem Przykry Incydent, W Moim Samochodzie Uległ Uszkodzeniu (Rozerwaniu) Wężyk Układu Chłodzenia, Ciecz Wyciekła A Temperatura Wzrosla Prawie Do Max, Nie Osiaganela Czerwonej Kreski.

Jeżeli nie, to co to może być?problem zostal naprawiony i to byly podkladki p. Konstrukcja silnika jest skomplikowana i składa się z wielu istotnych podzespołów. Osad zniknie po przejechaniu dłuższego dystansu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.