Fiat 126P Gasnie Na Wolnych Obrotach

Fiat 126P Gasnie Na Wolnych Obrotach

Fiat 126P Gasnie Na Wolnych Obrotach. ( fiat cinquecento ) gaśnie na wolnych obrotach w zimie na rozgrzanym silniku!!! Ratunku fiat 126 p gaśnie na wolnych obrotach.

Fiat 126P Gasnie Na Wolnych Obrotach
Fiat 126p Maniów Wielki Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Wiem że jest dużo tematów na temat gasnącego silnika w fiacie 126p na wolnych obrotach lub gdy się dojeżdża do skrzyżowania. Myślałem ze znowu wypadla ale była na swoim miejscu. Czasami fajnie chodzi na wolnych obrotach, a innym razem ledwo ze sie kreci i gasnie.

Nie Wiem Czy Jest To W Bisie Jest Tez Elektrozawor W Gazniku.

Mianowicie objawy te same jak wszędzie gaśnie na wolnych obrotach, jak dojeżdżam do skrzyżowania. Witam mam podobny problem z maluszkiem.fiat 126p el 1997rok.po rozgrzaniu silnika nie utrzymuje sie na wolnych obrotach i gasnie a potem nie odpale.wymieniłem gaznik bo miał luzy na osi przepustnicy, to samo, wymieniłem moduł zapłonowy i cewke oraz przewody wn, to samo, filtr wymieniony.jak jest zimny. Witam,mam problem z swoim 126p.mianowicie:jak pracuje na wolnych obrotach to przerywa.nie jest to takie przerywanie jednostajne tylko chodzi ładnie i odbije mu coś i zacznie przerywać,po przerywa i jest ok i znów na nowo.drugi problem to taki że jak wbije go na wysokie obroty i puszcze gaz to zejdzie do niskich obrotów i po chwili dopiero na normalne obroty.

Odpalił I Było Wszystko Ok.

Czy to normalne w maluchu że na wolnych obrotach, szczególnie na zimnym silniku po wyłączeniu ssania świeci kontrolka od ładowania? On odcina dopływ paliwa na wolnych obrotach po wyłaczeniu zasilania. Trachnąć zaworek nad pływakiem, wyrobić przepustnica, przestwić zapłon, walnąć kondensator, przestawić się przerwa na przerywaczu.

Do Sprawdzenia, Lub Wymiany Elektrozawór Wolnych Obrotów, Czy Jest Zasilanie Na Nim I Czy Się Otwiera Po Przekręceniu Stacyjki Na Zapłon (Jeżeli Gaśnie Na Wolnych Obrotach ).

Fiat 126p gaśnie na wolnych obrotach bez ssania Czw 31 gru 2009, 00:44. Mogła ci się zapchać dysza wolnych obrotów przestawić śruba regulacyjna składu mieszanki, urwać pływak w gaźniku lub się wyrobić.

Siemka Mam Problem, Dzisiaj Zakupiłem 126P Lecz Przyjechal Na Lince.

Miałem identyczne objawy, zaraz po wymianie baku na nowy dalej to samo, dopiero zdjęcie tego sitka z tego co wchodzi to baku pomogło. Ale mój problemik jest nieco inny. Przyda się też sprawdzenie luzów przepustnicy, pływaka, ogólne przeczyszczenie gaźnika.

Wiem Że Jest Dużo Tematów Na Temat Gasnącego Silnika W Fiacie 126P Na Wolnych Obrotach Lub Gdy Się Dojeżdża Do Skrzyżowania.

Silnik jest czyściutki, zero wycieków, a jak się zagrzeje to na wolnych obrotach. U mnie w fosie pomoglo podkrecenie sruby zderzakowej wolnych obrotow ale dopiero po wizycie u gaznikowca cintek nie gasnie i nawet. Miałem dwa maluchy, ale bez tego patentu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *