Fiat Brak Komunikacji Ze Sterownikiem Silnika

Fiat Brak Komunikacji Ze Sterownikiem Silnika

Fiat Brak Komunikacji Ze Sterownikiem Silnika. Choć też potrafi zerwać łącze i wypaść z gry. Nie wiem jaka jest tego przyczyna ale vag normalnie komunikuje sie z samochodem jak wchodze w abs lub airbag a jak chce wejsc w silnik to juz mi wywala ze brak odpowiedzi od kontrolera no response from car controller.

Fiat Brak Komunikacji Ze Sterownikiem Silnika
SEAT 1.4 16 V 2000 rok Auto gaśnie brak from www.elektroda.pl

Brak zasilania na sterowniku silnika bkc #262882. Wczesniej było wszystko ok ale po wymianie czujnika walu oraz. Nie wiem jaka jest tego przyczyna ale vag normalnie komunikuje sie z samochodem jak wchodze w abs lub airbag a jak chce wejsc w silnik to juz mi wywala ze brak odpowiedzi od kontrolera no response from car controller.

Wybudzanie Pewnie Idzie Po Can Jak Większość Podzespołów.

Silnik mechanicznie również jest na 100% sprawny. W aso stwierdzili że uszkodzony jest prawdopodobnie sterownik abs (czy to możliwe że uszkodził się sam od krótkiego stania). Nie wiem jaka jest tego przyczyna ale vag normalnie komunikuje sie z samochodem jak wchodze w abs lub airbag a jak chce wejsc w silnik to juz mi wywala ze brak odpowiedzi od kontrolera no response from car controller.

W Cim Jest Błąd Komunikacji Ze Sterownikiem Silnika Jak I W Abs.

Wczesniej było wszystko ok ale po wymianie czujnika walu oraz. Może jakiś schematu ktoś podeśle. Grande punto 1.3 multijet brak komunikacji can.

Wszystko Nastąpiło Po Rozłączeniu Złącza Masowego Przeż Blacharza I Prubie Uruchomienia Silnika.

Raz mi się połączył ale żadnych parametrów nie odczytywał. W momencie włączenia zapłonu pompa paliwa pracuje ok 5s, w momencie rozruchu już nie. Złącze na podłużnicy pod akumulatorem.

Witam, Jako Że To Mój Debiut Na Forum, Chciałbym Wszystkich Pozdrowić.

Brak komunikacji z sterownikiem iaw 1ap.40 peugeot 306 1996. Po niespełna godzinie wyjechałem z warsztatu z naprawionym sterownikiem. Profesjonalna naprawa sterowników hybrydowych opel ecu ecm (vectra b, astra g, zafira a, vectra c, meriva).

Fiat Nie Odpala, Brak Komunikacji Ze Sterownikiem Silnika Przez Złącze, Brak Kontrolki Silnika Oraz Kontrolki Oleju Na Desce (Liczniku),Sterownik Edc 16 Prawdopodobnie C39 Numer Bosch 0 281 014 209 (2007R).

Brak komunikacji z sterownikiem silnika oraz brak iskry spowodowany oewnie brakiem komunikacji z sterownikiem. Jako że zawsze chciałem widlasty silnik, kupiłem c8 v6. 23 lipiec 2017, 10:16 brak komunikacji z ecu, nie odpala.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *