Filtr Paliwa Zewnetrzny Separatore Wody Honda

Filtr Paliwa Zewnetrzny Separatore Wody Honda. Efiltry.pl twoim dostawcą rozwiązań filtracyjnych Woda zawarta w paliwie może skutecznie unieruchomić samochód szczególnie zimą.

Separator Paliwa OLX.pl strona 2
Separator Paliwa OLX.pl strona 2 from www.olx.pl

58 522 71 36 lub [email protected]. Wydajność maksymalna 100 litrów na godzinę. Przeznaczony do wszystkich typów silników.

Możesz Określić Warunki Przechowywania Lub Dostępu Do Plików Cookies W Twojej Przeglądarce.

Zapewnia ochronę układu paliwowego przed szkodliwym działaniem wody zawartej w paliwie. Filtr paliwa do silników diesla o pojemności max 3.5 litra fi2569 z separatorem wody. Filtr paliwa z separatorem wody komplet c14550.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Uniwersalny filtr paliwa z separatorem wody. Filtr wkład paliwa z uszczelką mercury 8m0149607. Filtr można stosować jako uniwersalny lub.

Filtr Paliwa Separator Wody Zamiennik Oem Honda:

Filtr paliwa papierowy uniwersalny 10mm/typ: Jeżeli wody w układzie paliwowym jest dużo, to już przy niewielkich przymrozkach w filtrze i przewodach mogą utworzyć się korki lodowe, które zablokują przepływ paliwa. Filtr paliwa z separatorem wody, montowany na linii paliwowej miedzy zbiornikiem paliwa a silnikiem.

Doskonały Materiał Metaliczny Jest Trwały, Odporny Na Wysoką Temperaturę I Wytrzymałość Na Rozciąganie.

W komplecie komplet króćców 8 mm i korków. 58 522 71 36 lub [email protected]. Wymiary 92 x 280h x 105 mm.

U Nas Kupisz P955606 Donaldson Filtr Paliwa, Dokręcany Separator Wody W Atrakcyjnej Cenie.

Głowica z gwintem zewnętrznym wkręcanym do filtra paliwa 1 1/2 16 unf i 1 1/4 bsp. Produkt nie posiada jeszcze opinii użytkowników. Separator i filtr paliwa do silników mercury o wydajności:

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *