Hyundai Gaśnie I Nie Mogę Go Zapalić

Hyundai Gaśnie I Nie Mogę Go Zapalić. Samochód rok 2010 jeździł bez zarzutu. A jak postawię auto koło muru maską do przodu to.

Hyundai ix20 1.6 85 kW
Hyundai ix20 1.6 85 kW from carvago.com

Honda civic i silnik gaśnie podczas jazdy i nie chce zapalić od pewnego czasu mam problem z moim civickiem. A jak postawię auto koło muru maską do przodu to. Postawiłam go na 2 tygodnie, nie jeździłam i okazało się, ze teraz nie mogę go odpalić.

C14Nz Zgasł Na Drodze I Nie Chce Odpalić Nie Chce Odpalic.

Witam mam problem z moim golfem a mianowicie z tym ze jak go odpale na benzynie to przez 2 sekundy ok działa ok i później gaśnie.jak chce mu przygazować to nie wejdzie na obroty tak jak by sie zalewał albo nie dostawał tyle paliwa co trzeba. Ewidentnie blokuje immo, będzie prawdopodobnie problem z komunikacją lub zasilaniem sterowników, filmik nie jest dobrze nakręcony, pokaż wszystko powoli. Długie i krótkie i światło stopu.

Poprzedni Był Walnięty Ale Mimo Wszystko Po Jego Wymianie Auto Sie Zaparło I Zapalić Nie Chce.

Diagnozowanie usterek, które powodują problemy z uruchomieniem silnika nie zawsze jest łatwe. Na weekend byłem w górach temp. Spacer na stacje dobrze ci zrobi.

W Zbiorniku Jest Stare I/Lub Zanieczyszczone Paliwo.

A jak postawię auto koło muru maską do przodu to. Czasem zdarza się, że silnik podczas jazdy niespodziewanie zgaśnie i nie daje się uruchomić. Kontrolki zapal i poczekaj z 10.

Postawiłam Go Na 2 Tygodnie, Nie Jeździłam I Okazało Się, Ze Teraz Nie Mogę Go Odpalić.

Volkswagen golf iii golf 3 1.8 aam odpala na benzynie i gaśnie na gazie niby ok. Diesle są o wiele bardziej wrażliwe na ujemne temperatury niż silniki benzynowe. Czasami jest tak, że zgaśnie podświetlanie i za kilka sekund wraca wszystko do normy, a czasami gaśnie i nie chce się zapalić.

Nie Wiem Co Jest Przyczyną.

Kontrolka auta z kluczykiem odpalanie program Witam serdecznie, mam problem z moim mondeo. Witam, od jakiegoś czasu mam problem ze swoim samochodem, od czasu do czasu nie mogę go zapalić a kilka razy zdarzyło się, że zgasł mi na światłach i nie chciał zapalić przez nawet 10 minut.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *