Ile Litrów Gazu Spala Samochód Na 100Km

Ile Litrów Gazu Spala Samochód Na 100Km

Ile Litrów Gazu Spala Samochód Na 100Km. Kalkulator średniego spalania na 100 km. 9.2 l /100km, czyli większe od benzyny o 15 %.

Ile Litrów Gazu Spala Samochód Na 100Km
Sprzedam samochód Zamość Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Ile spala maluch na 100km i opel calibra na 100km?? Na to, jak często będziesz musiał tankować, może również decydować rodzaj ogumienia, a także ciśnienie w oponach. Po montażu instalacji gazowej w.

Dane Po Przejechaniu Ok 4500 Km.

Na to, czy samochód będzie palił więcej, czy mniej, niemały wpływ ma również twój styl jazdy. Zero deptania po gazie, nigdy nie wbijamy gaz w podłogę (chyba że ratujemy tyłek przed zderzeniem), płynnie gazujemy 2. Niema prostego przelicznika bo cng się.

Na 39 Litrach Gazu Po Miescie (Mieszkam W Terenie Górzystym), 260 Km.

Ile litrów paliwa spala samochód na postoju? Kupując nowe czy też używane auto, wielu kierowców zwraca szczególną uwagę na „paliwożerność” pojazdu. Z drugiej strony należy mieć na uwadze że instalacja cng będzie istotnie droższa w porównaniu do lpg.

Nigdy Nie Jeździmy Na Luzie!

Spalanie samochodu potrafi często nieprzyjemnie zaskoczyć. Samochód spala przeciętnie 7,21l na 100 km. Jeśli jest ono zbyt duże lub zbyt małe albo opony nie są napompowane równomiernie, spalanie może być większe.

Sprawdź Raporty Spalania, Wady, Zalety, Typowe Usterki I Oceń Czy Warto Kupić To Auto.

Mam brave 1.6 16v 97r i pali mi na 100km 11 litrów gazu moim zdanie to trochę sporo ale mam uszkodzoną sonda lambda jest pęknięta w ceramice i środek wychodzi razem z przewodami z obudowy. Natkoza » 29 paź 2007, o 16:56. Spalone paliwo w litrach ilość przejechanych kilometrów cena litra paliwa (opcjonalne) kalkulator kosztu przejechania trasy.

Poniższy Kalkulator Paliw Poda Ci Zarówno Koszt, Jak I Ilość Paliwa Spalonego Paliwa Po Podaniu Średniego Spalania Oraz Długości Trasy.

Długość planowanej trasy w kilometrach średnie spalanie w litrach na 100 km Wiele osób zastanawia się ile pali autobus na 100 km. W trasie na autostradzie a1 zrobiłem test spalania na odcinku 30 km.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *