Jak Podłaczyc Tylne Głośniki Pod Kostkę Iso Mazda 323 C

Jak Podłaczyc Tylne Głośniki Pod Kostkę Iso Mazda 323 C

Jak Podłaczyc Tylne Głośniki Pod Kostkę Iso Mazda 323 C. Chodzi mi przede wszystkim o ich specyfikacje. Kupiłem mazdę 323 sedan z 99r.

Jak Podłaczyc Tylne Głośniki Pod Kostkę Iso Mazda 323 C
Złącze Kostka Iso Mazda 2 3 5 6 Bt-50 Demio Mx-5 – 5846826685 – Oficjalne Archiwum Allegro from archiwum.allegro.pl

1.8 i z tyłu mam głośniki pioneera b21h 66960 eliptyczne. Planowana inwestycja ma na celu kompleksową modernizację „plac pod dębem”. Obecnie, jak wiadomo, obiekt ten stanowi atrakcję turystyczną i rekreacyjną.

Podłączenie Radia Blaupunkt Mazda 323.

Chodzi mi przede wszystkim o ich specyfikacje. Planowana inwestycja ma na celu kompleksową modernizację „plac pod dębem”. 10 16 maja, jak co roku mikstat przeżywał prawdziwy najazd pielgrzymów z wielu zakątków naszego kraju.

Dane Jakie Są Tam To Impedancja 4 Ohmy, Maz 25 W, I Jakieś Numery:

Podłączenie radia blaupunkt calgary mp35 pod 4 głośniki magnat edition 693. Kupiłem mazdę 323 sedan z 99r. Zakupiłem radio eonon e837, ale bez przejściówki na kostkę iso.

W Podciśnieniu Jest Wszystko Ok.ale Jeśli Nawet Wyciągne Dwie Kostki Z Kablami Co Są Chyba Ssanie I Tam Od Czujnika Obrotów To Nic Sie Nie Dzieje Jak By Nie Dostawał Prądu.byłem W Paru Warsztatach Zeby Mi Podłączyli Pod Kompa Ale Nigdzie Nie Mają Tej Wtyczki Zeby Go Podpiąć.a Nie Bede.

I dostosować ją poprzez poprzekładanie przewodów we wtyczce od. Witam posiadam radio blaupunkt rcm 168 i nie mam do niego kostki,jak i czy można podłaczyc radio bezpośrednio pod przewody proszę o schemat podłączenia do samochodu ford siesta dzięki i pozdrawiam. Świętemu rochowi po prostu perfect pod opiekę.

Obecnie, Jak Wiadomo, Obiekt Ten Stanowi Atrakcję Turystyczną I Rekreacyjną.

Czy wie ktoś co to za głośniki? 1.8 i z tyłu mam głośniki pioneera b21h 66960 eliptyczne.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *