Jeep Wj4.0 Nie Odpala Iskra Jest

Jeep Wj4.0 Nie Odpala Iskra Jest. Podlewalem samostartem i nie zakreci wogole, mechanik podlacczal komputer i go wogule nie poloczylo to stwierdzil ze glowny sterownik komputera wysiadl, to kupilem identyczny i wymienilem, sprawdzalismy wszystkie bespieczniki, kostki, niby wszystko wpozadku a nie zapali, wydaje mi sie ze jest wiekszy pobor pradu bo szybko padl akumulator, przy przekreceniu. Przez plaster6 » 17 sty 2009, o 17:24.

Jeep Grand cherokee 3.1 crd Nie odpala elektroda.pl
Jeep Grand cherokee 3.1 crd Nie odpala elektroda.pl from www.elektroda.pl

Jeśli zapomnimy o znalezieniu nówek idzie już łatwiej. Odpaliłem go z wielkim trudem i sprawdziłem go na drodze. Gdy wróciłem zgasiłem go myśląc , że zapali ponownie.

Mianowicie Wyszło Mi, Że Cewka Do.

10 20 5010 20 50 Przeczyściłem gaźnik, ustawiłem zawory, skontrolowałem rozrząd/zapłon i spróbowałem odpalić, niestety bez skutku. ( fiat brava ) nie pali choć jest iskra :

Dodam Odrobinę Plaka I Pali Na Strzał.

Iskra jest,paliwo dochodzi a nie pali. Zastosowałem się do poniższego schematu: Witam, więcej robię z benzyną, a trafił mi się pacjent w dieslu który ma problemy z zapalaniem.

Jeep Grand Cherokee 3,0 V6:

Jeśli zapomnimy o znalezieniu nówek idzie już łatwiej. Mam grand cherokee wj 2001 po lifcie 4.0 benzyna /lpg. Potem sprawdziłem czy jest iskra , była wiec chciałem.

Podlewalem Samostartem I Nie Zakreci Wogole, Mechanik Podlacczal Komputer I Go Wogule Nie Poloczylo To Stwierdzil Ze Glowny Sterownik Komputera Wysiadl, To Kupilem Identyczny I Wymienilem, Sprawdzalismy Wszystkie Bespieczniki, Kostki, Niby Wszystko Wpozadku A Nie Zapali, Wydaje Mi Sie Ze Jest Wiekszy Pobor Pradu Bo Szybko Padl Akumulator, Przy Przekreceniu.

Witam borykam się z problem takim jak w temacie.skuter to baotian thunder lite 4t. Iskra jest, paliwo dochodzi a silnik nadal nie odpala. Siema, mój kolega przyprowadził do mnie skuter bym go odpalił po dwuletnim postoju.

Mam Pb I Lpg Ale Ni.

Przez pawelkozi » 3 kwi 2007, o 22:09. Nadal rano problem z odpaleniem. Jest to jeep grand cherokee 3 0 crd silnik 160kw.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *