Kia Ceed Problem Z Odpaleniem

Kia Ceed Problem Z Odpaleniem. Od 2 miesięcy mam poważny problem z odpaleniem ciepłego silnika. Witam, mam problem z odpalaniem na zimnym silniku z kia sorento 2.5 crdi 2003 rok 140 km.

Kia Ceed 2015 Test 2015 Kia Cee'd facelift revealed from garaesmeralda.blogspot.com

Honda civic z 94 dlaczego nie odpala elektrodapl. Pierwszy test honda cr z nietypowy crossover prawdziwy wheeler. Raz musiałem korzystać nawet z.

+7 Nie Powinieneś Mieć Żadnych Problemów Z Odpaleniem.

Jeśli macie przewody rozruchowe i drugie auto, od którego pożyczycie prąd, to już połowa sukcesu…. Witam mam kia sportage 2.0 16v 97r z gazem. Męczenia i próby odpalenia lub na holu jakieś 2 km z wielkim bólem odpala ale chwilę strzela (zalewa się to już wiem), ale jak mu wcisne pedał gazu czy lekko czy mocno gaśnie.

Problemy Z Odpalaniem Ciepłego Silnika Kia Ceed Ii 1,6 Gdi.

Za drugim odpali i zgaśnie. Od 2 miesięcy mam poważny problem z odpaleniem ciepłego silnika. Codziennie z rana, czy też jak bardzooo długo postoi, za pierwszym kręceniem nie odpala wcale.

U Mnie Jak Była Świeca To Palił Albo Po Długim Kręceniu Albo Za Drugim Razem.

Jest wyraźny dźwięk szurania ale nie czuje się tych delikatnych drgań obracanego silnika. Pierwszy test honda cr z nietypowy crossover prawdziwy wheeler. Hejka, słuchajcie może ktoś z was miał podobny problem albo wie jak mi pomóc.

Na Ciepło Nie Było Problemu.

Czy na ciepło jest problem z odpaleniem, czy tylko po długim postoju. Witam, mam problem z odpalaniem na zimnym silniku z kia sorento 2.5 crdi 2003 rok 140 km. Używana honda jazz ii awarie i problemy autokultpl.

Na Sprzedaż Honda Niebieski Legnica Sprzedajemypl.

Kia sorento 2.5 crdi nie odpala na zimnym silniku. Na 20 min., to potem nie chce odpalić. Ostatnio pojawił mi się problem z odpalaniem auta gdy się już rozgrzeje, zimny odpala bez problemu ( skończyła się gwarancja !!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.