Nissan Qashqai Wersje Wyposażenia 2010

Nissan Qashqai Wersje Wyposażenia 2010. 4×4 bardzo przydatne nawet na mokrych drogach przy. Zmieniono kształt przedniej i tylnej części nadwozia.

Fotos de Nissan Qashqai Facelift 2010 from noticias.coches.com

The car maker experience in the 4×4 segment payed off. Ja mam tekne 4×4 z 2010 r. Siebyl 0 napisano 3 czerwca 2015.

Jestem Z Tego Auta Bardzo Zadowolony Zrobione Ponad 40 Tys I Bez Żadnych Problemów.

Z łatwością dopasujesz je do takich marek jak: Prosiłbym o podanie, jakie występują wersje wyposażenia i co zawierają. W 2008 roku zaprezentowano przedłużoną wersję pojazdu wyposażoną w dodatkowy rząd siedzeń nazwaną qashqai +2.od wersji pięcioosobowej model różni się inną atrapą chłodnicy oraz tyłem o bardziej kanciastej stylistyce.

The Car Maker Experience In The 4X4 Segment Payed Off.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór dodatków, dzięki którym twój samochód nabierze nowego charakteru. Modele z czarnym matowym wykończeniem, szarym matem czy wersje chromowane. Dodany przez siebyl, 3 czerwca 2015 w qashqai j10.

Nakładkę Na Zderzak, Która Skutecznie Zabezpiecza Powłokę Lakierniczą Przed Uszkodzeniami Mechanicznymi W Trakcie Załadunku I Wyładunku.

Nissan qashqai napędzany jest silnikami benzynowymi 1.6 o mocy 115 km i 2.0 o mocy 140 km. Zmieniono kształt przedniej i tylnej części nadwozia. 10 nissan qashqai 1.5 dci acenta touch screen.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I.

Felgi dostarczamy na zamówienie także w różnych wzorach. Ja mam tekne 4×4 z 2010 r. Pojazd zbudowany został na bazie płyty podłogowej wykorzystanej do budowy m.in.

Obie Są Bezawaryjne, Przy Czym Do Miasta Wystarczy Słabsza Z Nich.

4×4 bardzo przydatne nawet na mokrych drogach przy. Dysponuje on większą mocą, zapewnia wyraźnie lepsze osiągi, ale zużywa trochę więcej paliwa. Możesz zapoznać się danymi technicznymi, listą wyposażenia standardowego i dodatkowego, dostępnymi kolorami nadwozia dla samochodów z wybranej.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.