Programowanie Kluczyka Ford S Max

Programowanie Kluczyka Ford S Max. Jak w temacie denerwował mnie stary kluczyk był strasznie nie estetyczny. Się że tak to działa programowanie nowego pilota zdalnego sterowania 1.

Kluczyk Ford Focus C Max Motoryzacja OLX.pl
Kluczyk Ford Focus C Max Motoryzacja OLX.pl from www.olx.pl

Przełącz kluczyk z położenia 0 do ii, a. Ilustrowana instrukcja krok po kroku:ford s max wymiana baterii w pilocie.pdf. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Przełącz Kluczyk Z Położenia 0 Do Ii, A.

Przełącz kluczyk z położenia 0 do ii a następnie z powrotem do położenia 0 cztery razy w krótkich odstępach czasu (co około sekundę). Włóż kluczyk do włącznika zapłonu. Wydaje mi się że tak to działa:

Ford Dorobienie Klucza Kodowanie Transpondera Programowanie Pilota.

Włóż kluczyk do włącznika zapłonu. Włóż kluczyk do włącznika zapłonu. Ilustrowana instrukcja krok po kroku:ford s max wymiana baterii w pilocie.pdf.

Przy Kupnie Nowego Kluczyka Lub W Sytuacji Wymiany Baterii, Może Się Okazać, Że Pilot Został Rozkodowany I Należy Go Ponownie Skojarzyć Z Samochodem.

Witam wydaje mi się że tak to działa programowanie nowego pilota zdalnego sterowania 1. Home samochody i motocykle akcesoria do wnętrz etui na kluczyki samochodowe miękka tpu + pc obudowa kluczyka do samochodu z pilotem osłona z uchwytem do ford fusion fiesta escort mondeo mk4 ranger everest s max kuga2 akcesoria fob. Następnie z powrotem do położenia 0.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Programowanie nowego pilota zdalnego sterowania 1. 1,350 likes · 14 were here. Wyjmij kluczyk z włącznika zapłonu i naciśnij dowolny przycisk na pilocie zdalnego sterowania.

Dorabianie Kluczyków Do Samochodu, Awaryjne Otwieranie Aut.

Cztery razy, w krótkich odstępach czasu. Wyjmij kluczyk z włącznika zapłonu i naciśnij dowolny przycisk na pilocie zdalnego sterowania. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *