Subaru Jak Przestawić Licznik Z Mil Na Kilometry

Subaru Jak Przestawić Licznik Z Mil Na Kilometry

Subaru Jak Przestawić Licznik Z Mil Na Kilometry. 0504045682 z braku czasu rzadko jestem na forum ,. Czy można przestawić licznik z mil na kilometry + klima (fahrenheit na celsjusza).

Subaru Jak Przestawić Licznik Z Mil Na Kilometry
Przerobienie licznika i wyświetlacza z mil na kilometry from cbrf4.blogspot.com

Bardziej chodziło mi o zmianę z mil na kilometry. Zmiana prędkości z mil na kilometry na godzinę ips theme by ipsfocus; _____ serwis rover mg tester mg rover t4 tel:

W Usa Liczniki Prędkości Zamiast Kilometrów, Wskazują Mile.

Motocykl jest z usa ze colorado, skalę licznika ma w milach i kilometrach natomiast mnie chodzi o same wskazania przebiegu czy dziennego czy całkowitego które jest podawane w milach i chciał bym to zmienić na kilometry natomiast nie bardzo wiem. Też słyszałem o usaimport.pl że są spoko. Odwszystkiego odpowiedział na pytanie 16 kwietnia 2020.

Próbowałem Robić To Co On Ale Nic Z Tego.

Ruszysz lakier na śrubach i bedzie bardziej razic jak licznik w milach. _____ serwis rover mg tester mg rover t4 tel: Jestem pewnien że można przerobić oprogramowaniem tak aby licznik był w kilometrach a nie milach.

Najlepiej Wylaczyc Internet Jak Korzystasz Z Niego.

Przy dłuższym użytkowaniu przestawić się na mile. Okazało się że najprawdopodobniej jest to przeróbka anglika. Niestety z tego co widzę, to cyferblatów oryginalnych nie ma do kupienia są tylko słabej jakości zamienniki.

Jeżeli Tak To Kto To Robi W Warszawie 3.

Kokpit aby dobrze to ustawic, a nigdy to nie bedzie fabryka. I też mi się wydaje, że albo sami się tym zajmują albo mają jakiś sprawdzony/zaprzyjaźniony warsztat który robi takie poprawki ten post został edytowany przez autora dnia 03.07.18 o godzinie 23:41. Jak zamienić wskazania licznika odległości z mil na km.

Jak Przestawić Licznik Z Mil Na Kilometry W Volvo?

Tak, da nie to zrobić. Przestrajanie liczników z mil/f na km/c. Bardziej chodziło mi o zmianę z mil na kilometry.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *