Subaru Outback Podlaczenie Sterowania Z Kierownocy

Subaru Outback Podlaczenie Sterowania Z Kierownocy. Czujnik kąta skrętu subaru outback 2005 27546ag000. 2018 17 836 km benzyna suv.

IMP812821 Subaru Outback Przełącznik / Przycisk kierownicy
IMP812821 Subaru Outback Przełącznik / Przycisk kierownicy from ovoko.pl

Brak ingerencji w instalacje auta. 200 million used auto parts instantly searchable. Czujnik kąta skrętu kierownicu + przełącznik zespolony.

A Nie Rozczarowującą Weryfikacją Opisu Z Rzeczywistością.

Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Sprawdź więcej ofert dla subaru outback, mazowieckie. Jeśli zamki samochodu nie są zablokowane, to do odblokowania blokady kierownicy wystarczy, aby kluczyk z pilotem zdalnego sterowania znajdował się wewnątrz kabiny, a silnik został uruchomiony poprzez przekręcenie pokrętła rozruchu w.

Po Podłączeniu Do Radia Wszystko Działa Super Poza Jednym.

Urządzenie posiada polskie menu oraz mapy europy. Z tego co wiem, na pewno różnią się wymiarami na wysokość (126 mm i 136 mm), czym jeszcze to nie wiem. Dlatego aby sprostać wymaganiom naszych klientów, na naszej stronie www publikujemy dodatkowe materiały multimedialne do każdego sprzedawanego samochodu, które pozwolą dokonać wstępnej wirtualnej wizyty bez wychodzenia z domu.

Subaru Outback Iii 2004 H6 3.0 Automat.

Uniwersalny moduł sterowania z kierownicy uni swc.3. Możliwość odliczenia vat, do negocjacji, faktura vat. Sprawdź więcej ofert dla subaru outback, mazowieckie.

Subaru Montaż Sterownika Centralnego Zamka Na Pilota.

Order the part with stock number in hand. Witam, mam pewien problem z podłączeniem nowego gadżetu który kupiłem. Tablica przyrządów wygląda niezbyt nowocześnie, ale jest ergonomiczna.

Lub Od 2923 Pln /Mc Oblicz ».

Taśma kierownicy airbag subaru impreza wrx 05 07. Key 1 i key 2 że starego radia została kostka którą ma 2 piny do sterowania kierownicy. Na tej samej kostce jest sterowanie radia z kierownicy.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *