Volkswagen T4 Zgasł I Nie Chce Zapalić

Volkswagen T4 Zgasł I Nie Chce Zapalić. Vw transporter t4 trudności z odpalaniem. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z vw t4.

Te samochody zajął komornik. Teraz chce je zlicytować
Te samochody zajął komornik. Teraz chce je zlicytować from wspolczesna.pl

Pojawił się błąd że silnik został zablokowany. Witam mam taki problem gdy chce zapalić mojego volkswagena to nie mogę, na desce rozdzielczej lampka od świec gaśnie silnik kręci ale nie mogę zapalić. Golf 4, kręci a nie chce zapalic.

Dzisiejszy Okaz:zgasł I Nie Chce Odpalićmuzykati.

[156] odpalił i zgasł, nie chce zapalić, co jest grane? [156] odpalił i zgasł, nie chce zapalić, co jest grane? , 19 kwietnia 2013, 12:36.

Podmieniłem Więc Cewkę Z Golfa 3 1.6.

Normalnie przez cały sezon jeździłem bezproblemowo na moim motocyklu a dzisiaj na chwilę go zgasiłem bo musiałem skoczyć po coś do domu, wracam przekręcam kluczyk, odpalam kill switch i nie chce zapalić. Silnik pracuje równo i nie kopci (odpada raczej stan techniczny bo jest dobry) pali od kopa zawsze za pierwszym razem(tak było do tej pory bo teraz nie chce zapalić) Cześćbędzie to seria filmów w której wraz z moim bratem będziemy starali się przywrócić beemke do życia.

Mam Taki Problem Z Moim T4 2.5 Tdi Acv Z 97 Roku, Iż Podczas Jazdy Samochód Od Tak Sobie Zgasł I Nie Ma Możliwości Odpalenia Go Ponownie.

Przekręciłem kluczyk, poczekałem aż wszystkie kontrolki zgasną, odpalam i nic. Witam mam problem, ponieważ wczoraj mój vw t4 2.5 tdi 102 km 1998r odmówił posłuszeństwa. Samochód zgasł podczas jazdy i już więcej nie odpalił , kręci chce zaskoczyć ale nie odpala.

Sprawdziłem I Rzeczywiście Iskry Nie Było.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z vw t4. Vw t5 2.5 174km nie chce odpalać jak temperatura na zewnątrz jest poniżej 6 st. Możliwe też że padł ci czujnik położenia wału korbowego.

Podmieniłem Więc Cewkę Z Golfa 3 1.6.

Silnik jak by na ułamek sekundy zaskoczył ale nie nie odpalił. Passat 2.5 tdi 2000r automat zgasł i nie chce zapalić. Kiedy silnik kręci, ale nie zapala, przyczyn można szukać zarówno w elektryce, jak i w zasilaniu — układzie paliwowym.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *