Biegi Wchodzą A Samochód Nie Rusza

Biegi Wchodzą A Samochód Nie Rusza

Biegi Wchodzą A Samochód Nie Rusza. Biegi wchodza bez problemu nawet bez wciskania sprzegla. Witam, po odpaleniu silnik a i włączeniu pierwszego biegu czy biegu wstecznego, samochód nie chce jechać, podczas dodawania gazu słychać jakieś dziwne klekotanie!!!

Biegi Wchodzą A Samochód Nie Rusza
Tragiczny wypadek w Bukownie. Nie żyje 20letni kierowca from glos24.pl

Po wrzuceniu biegu i puszczeniu sprzegła samoochód nie rusza. Gdy zapale silnik to tak jakby była blokada biegów i nie idzie żadnego biegu włączyć. Musze wtedy puscic gaz i delikatnie go naduszac to wtedy znowu lapie bieg.

Wchodzą Biegi Samochód Nie Jedzie Laguna, Biegi W Chodza Samochod Nie Jedzie Predkosciomierz Chodzi, Samochud Silnik Pracuje Biegi Wchodza A On Stoi A Na Liczniku Pokazuje Predkosc, Laguna Wchodza Biegi Anie Jedzie, Wbijam Bieg A Auto Nie Jedzie, Alfa 146 1 6 Boxer Po Wrzucam Biegi A Aito Stoi, Seicento Po Wbiciu 1 Auto Nie Jedzie, Alfa 145.

W moim mondeo mam problem z biegami cięzko wchodzą,jak auto stoi biegi wchodzą idealnie,gdy tylko kilka razy wcisnę sprzęgło biegi jakby blokują się wtedy zapalam motor i dodaje gazu tak do ok.3 tys obrotów i biegi wchodzą idealnie. Dzisiaj żona cofnęła z parkingu, wrzuciła 1 i nie ruszyła. Po wrzuceniu biegu samochód nie reaguje.

Dzisiaj Nie Wiem Co Sie Stało Ale Biegi Ledwo Co Wchodzą.

Obroty nie maja znaczenia, mozna je zwiekszac, zmniejszac bez problemu. Biegi wchodzą na wyłączonym silniku tak jak powinny. Pod maską patrzyłem, że ten wodzik chodzi tzn widac, że się rusza.

Ruszam Na Światłach, Całkiem Normalnie, Nie Gwałtownie, Wrzucam Dwójkę A Tu Coś Zabrzęczało, Jakby Się Oberwało, Wbijam Ponownie Bieg I Zgrzytnięcie.

Ekojazdę, zmieniam biegi szybko.oleju nie sprawdzałem, w zimę, w mrozy ciężej zmienia się biegi, gdy auto jet zimne po nocy. Ale wszystkie biegi do przodu zamulaja. To pierwsze co przydałoby się sprawdzić.

Po Wrzuceniu Wyzszych Biegow Predkosc Odpowiednio Wzrasta.

A auto nie chce jechać!!! Przy próbie wrzucenia wstecznego pojawia się zgrzyt.problem ten pojawił się wcześniej dwa razy,lecz po tym po ponownym zapaleniu zniknął.teraz kaplica nie idzie jechać. Kolejny próbuję i już cisza, nic, od tej pory biegi wchodzą wszystkie i cicho, ale samochód już nie rusza.

Biegi Wchodzą Na Włączonym I Wyłączonym Silniku.

Dzisiaj jadę.wrzucam bieg i auto nie jedzie. Z tej strony z której się kręci jest uszkodzenie. Przed regulacją posprawdzajcie czy inne biegi też ciężej wchodzą bo jeśli nie to przyczyna może leżeć całkiem po innej stronie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *