Bravo Fiat Pokazuje Sprawdz Silnik

Bravo Fiat Pokazuje Sprawdz Silnik. Sprzedam ślicznego fiata bravo kupionego w polskim salonie w październiku 2009 roku !! Witam mam taki problem w passacie b6 swieci się kontrolka silnika komputer pokazuje ze to czujnik dpf wymieniłem na nowy vw i kontrolka nadal się swieci komputer nadal pokazuje ze to czujnik dpfa.

Silnik FIAT STILO BRAVO PUNTO 1.2 16V Kod silnika 188A5000 from sklep.czescibrzesko.pl

To mój pierwszy post na tym forum. Porady, opinie i ciekawe informacje. Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie.

To Nic Nie Wymyślisz,Najlepiej Do Aso Żeby Nie Pogorszyć(Chodzi O Koszty).

Czerwony fiat 126p silnik 0.65 21 km 1982r. Silnik zasilany jest paliwem za pomocą wtrysku pośredniego, co oznacza, że wtryskiwacze benzyny umieszczone są w kolektorze dolotowym. U mnie, w fiacie bravo z 2007 roku, z 8 zaworowym silnikiem 1.9 multijet o mocy 120km, w pierwszej fazie uszkodzenia sterownik nie zarejestrował żadnego błędu.

Nawet Na Nawigacji Pokazuje Mi Wiecej Jak Te 165 Km/H A Wiem Ze Ona Jest Bardziej Wiarygodna Niz Samochodowy.

Silnik ma pojemność 1368cm3 i generuje moc 120 lub 150km. Oferujemy szeroki wybór klocków do bravo Ogłoszenie grzecznościowe fiat bravo silnik:

Pełna Dokumentacja Oraz Historia Serwisowa Pojazdu, Karta Kodowa + Zapasowy Kluczyk !!

W/g numeru nadwozia 05107822 eper pokazuje, ze moje jtd to wersja cf3 z silnikiem 100 km o numerze silnika 182b9.gdy tymczasem w karcie pojazdu i na samochodzie stoi jak byk nr silnika 182b4 77 kw co by odpowiadalo.wersji 105 km. Używane samochody fiat bravo, samochody z drugiej ręki. Forum poświęcone samochodom fiat punto.

Nasze Instrukcje Krok Po Kroku Pomogą Ci Przeprowadzić Każdą Naprawę Lub Wymienić Dowolną Część W Samochodzie.

Sprawdz silnik w 1.4 16v. ( fiat bravo ) silnik brak mocy. Sprzedam ślicznego fiata bravo kupionego w polskim salonie w październiku 2009 roku !!

To Mój Pierwszy Post Na Tym Forum.

Sprawdź opinie i opis produktów. Silnik pracuje cicho, równo i nie kopci. Oficjalne forum nowego fiata bravo

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.