Brudny Zbiornik Płynu Chłodzącego Ford Focus Mk2

Brudny Zbiornik Płynu Chłodzącego Ford Focus Mk2. Stosowany w silnikach benzynowych z serii zetec/duratec: Pasuje do wielu modeli forda:

Ford Focus mk 1 Zbiornik wyrównawczy chłodniczy, wspomaga
Ford Focus mk 1 Zbiornik wyrównawczy chłodniczy, wspomaga from sprzedajemy.pl

Oryginalny korek wlewu zbiornika płynu chłodniczego ford. Znaczny ubytek płynu chłodniczego (10 dni, 600 km, dwie dolewki po litrze każda). Ford focus ii zbiornik lpg w miejscu dojazdówki ford focus mk2 witam mam problem ponieważ niedawno kupiłem forda focusa hatchback zgazowanego ze zbiornikiem w miejscu koła dojazdowego.butla dość mocno wystaje z wnęki dotychczasowy właściciel wyrównał to wykładając bagażnik styropianem jednak ten kruszy się i znacznie zmniejsza poojemność.

1.8 Tdci / 2.0 Tdci.

Ford focus ii zbiornik lpg w miejscu dojazdówki ford focus mk2 witam mam problem ponieważ niedawno kupiłem forda focusa hatchback zgazowanego ze zbiornikiem w miejscu koła dojazdowego.butla dość mocno wystaje z wnęki dotychczasowy właściciel wyrównał to wykładając bagażnik styropianem jednak ten kruszy się i znacznie zmniejsza poojemność. Auto w potrzebie części dla ciebie ️ niedrogie korek zbiornika wyrównawczego dla ford focus mk2 hatchback (da_, hcp, dp) 2010 oferuje nasz sklep internetowy ️ oferujemy ogromny wybór wszystkich typów korek zbiorniczka wyrównawczego ford focus mk2 hatchback (da_, hcp, dp), akcesorii ssamochodowych i części wysokiej jakości Dzieje się to od razu po zgaszeniu auta lub po odkręceniu korka od zbiornika wyrównawczego (na zgaszonym silniku).

Oryginalny Zbiornik Wyrównawczy Płynu Chłodnicy.

Szeroki asortyment części do ford focus mk2 kombi (da_, ffs, ds) ixda 2.0 tdci 110 km części samochodowe z kategorii układ chłodzenia silnika i wielu innych. Ford mondeo mk1 od 11/1992 do 08/1996 wszystkie modele ford mondeo mk2 od 08/1996 do 12/1998 wszystkie modele ford focus mk1 od 08/1998 do 04/2001 wszystki. Stosowany w silnikach benzynowych z serii zetec/duratec:

Oryginalny Korek Zbiorniczka Wyrównawczego Płynu Chłodzącego.

Znaczny ubytek płynu chłodniczego (10 dni, 600 km, dwie dolewki po litrze każda). Podstawową rolą układu chłodzenia jest zapewnienie optymalnej temperatury pracy silnika i utrzymanie jej na stałym poziomie ok. Kiedy jadę ponad 120km/h na prawym kole znów mam.

1.25, 1.4, 1.6, 2.0, 2.3 Pasuje Do:

1425193 nr fabryczny z części: Czy w razie ewentualnej wymiany muszę ściągać błotnik czy od spodu da się to naprawić auto kupiłem uszkodzone więc podczas uderzenia w błotnik zbiorniczek został uszkodzny. Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z jednego źródła » darmowa dostawa od 390 pln

Hurtowe Ceny Oraz Szybka Wysyłka Do 24H.

Pasuje do wielu modeli forda: Po wystudzeniu silnika i odkręceniu korka zbiornika wyrównawczego poziom płynu wraca do poziomu normalnego. 1.6 tdci 2006, 90km, 105 tyś.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *