Centralny Zamek Honda Civic Vii

Centralny Zamek Honda Civic Vii

Centralny Zamek Honda Civic Vii. Witam wiecie może gdzie znajduje się sterownik centralnego zamka w civic vii ?,obstawiam że na drzwiach kierowcy,w drzwiach kierowcy. Honda accord vii 7 cn2 cl zamek centralny zatrzask drzwi 6pin.

Centralny Zamek Honda Civic Vii
[Rozwiązano] Honda Civic VI Centralny zamek elektroda.pl from www.elektroda.pl

Zamontowałem z powrotem jedynie zamek, na allegro kupiłem. Dam na pilocie otwórz troje drzwi się otwierają i zamykają jedne drzwi za kierowcą jeżeli nie chcesz szukać powodu takiego działania, to przetnij przewody dochodzące do siłownika w tych jednych drzwiach i zmień polaryzację. Stan nowy producent części inny.

Podłączyłem Nowy Sterownik Centralnego Zamka Mexicar W Honda Civic.

Od jakiegoś czasu centralny zamek w hondzie civic 2000 3d nie otwiera drzwi z pilota. Centralny zamek przedni prawy honda civic vi. Witam wiecie może gdzie znajduje się sterownik centralnego zamka w civic vii ?,obstawiam że na drzwiach kierowcy,w drzwiach kierowcy.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Dzień dobry, niedawno zakupiłem hondę civic vii (2001 r.) na wstępie chciałbym opisać zaistniałą sytuację. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Stan nowy producent części inny.

Od Jakiegoś Czasu Centralny Zamek W Hondzie Civic 2000 3D Nie Otwiera Drzwi Z Pilota.

Działa, ale na pilocie na jednym przycisku zamknę to druga strona drzwi się otworzy, jak na drugim przycisku otworzę druga strona się zamknie. Zamykanie działa poprawnie, ale przy próbie otwieranie w ogóle nie słychać działania jakiegokolwiek przekaźnika lub siłowników zamków.oba zamki otwierają się i zamykają poprawnie za pomocą. Centralny zamek elektryczne szyby wspomaganie kierownicy abs autoalarm czujnik parkowania elektryczne lusterka aluminiowe felgi welurowa tapicerka radio blokada skrzyni biegów….

Panowie Mam Od Kilku Tygodni Problem Z Centralnym Zamkiem Od Strony Kierowcy.

Części samochodowe » osobowe 30 zł. Honda accord vii 7 cn2 cl zamek zatrzask maski pokrywy silnika przód. Abs, centralny zamek, abs, elektryczne szyby przednie, abs, centralny zamek.

Poprzedni Właściciel Posiadał Problem Z Zamkiem Centralnym.

Części samochodowe » osobowe 30 zł. Zamontowałem z powrotem jedynie zamek, na allegro kupiłem. Centralny zamek honda civic vii.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *