Citroen 2.0 Benzyna Nierowna Praca Na Wolnych

Citroen 2.0 Benzyna Nierowna Praca Na Wolnych

Citroen 2.0 Benzyna Nierowna Praca Na Wolnych. Test na przelewy wykazał że. Przerywanie silnika podczas jazdy lub nierówna praca na biegu jałowym jest efektem powstawania przerw w cyklu jego pracy na jednym lub kilku cylindrach.

Citroen 2.0 Benzyna Nierowna Praca Na Wolnych
Citroen C5 – Nierówna Praca Silnika. – Elektroda.pl from www.elektroda.pl

Witam.problem mojego świerzo zakupionego peugota polega na nierównej pracy silnika na wolnych obrotach.dodam że chodzi o silnik 1.6 16v benzyna ,a auto jest z 2003r.wymieniłem świece zapłonowe ,zrobiłem diagnostykę silnika (która nic nie wykryła)niestety nic się nie zmieniło.wydaje mi się. Podstawowym impulsem uruchamiającym układ stabilizacji biegu jałowego jest sygnał o zamknięciu przepustnicy w pozycji biegu jałowego. Pomocy nie mam już pomysłu na to auto 🙁 :

Nie Ma To Żadnego Wpływu Na Moc Silnika I Jazdę.

Ogólnie wydaje mi się lekko mułowaty i ma apetyt na paliwo. Wiedziałem od sprzedającego, że jest problem z nierówną pracą zimnego silnika (trzęsie się i przenosi duże drgania do kabiny) na wolnych obrotach. Podczas jazdy nic nie szarpie jedzie.

Samochod Jak W Opisie E46 318I 2.0 16V 143Km Z 2003 Roku.

Test na przelewy wykazał że. 318i nierówna praca, gaśnie na wolnych obrotach. 2.0 benzyna 145km nierowna praca silnika na wolnych obr.

I Przełączeniu Na Lpg Silnik Sie Kiwał, Po Przełączeniu Na Pb Też Sie Kiwał.

Mam citroen xsara picasso 1;8 benzyna gaz szarpał i falował na wolnych obrotach bardzo długo o mało nie zwariowałem ponieważ żaden mechanik nie mógł stwierdzić przyczyny takiej pracy silnika okazało się że wypalony katalizator dawał takie objawy druga sonda lambda dostawała za dużą dawkę spalin i silnik glupial aż niedowiary ile się najezdzilem po. Wolnych obrotach odpowiadają nie tylko usterki układu stabilizacji prędkości obrotowej biegu jałowego. Witam.problem mojego świerzo zakupionego peugota polega na nierównej pracy silnika na wolnych obrotach.dodam że chodzi o silnik 1.6 16v benzyna ,a auto jest z 2003r.wymieniłem świece zapłonowe ,zrobiłem diagnostykę silnika (która nic nie wykryła)niestety nic się nie zmieniło.wydaje mi się.

Tematy O Nierówna Praca Wolnych, Kłopot Z Nierówną Pracą Silnika Łada 1300 Na Biegu Jałowym, Lt 35 1998 Rok 25Tdi 75Kw Nierówna Praca Silnika, Lupo 10 Nierówna Praca Silnika, Zlecę Naprawę Samochodu Daewoo Tico Okolice Bełchatowa Nierówna Praca Silnika

Na zimnym troche mniej, ale po osiagnieciu temp. Wrzesień 12, 2017, 14:50:27 » ma db, może podpatrzeć działanie, po 1 min na wolnych egr powinien sie zamknąć. Mam problem z moją 307 1.6 16v 2002r.

Pomocy Nie Mam Już Pomysłu Na To Auto 🙁 :

Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa, źle ustawiona prędkość obrotowa, niepoprawnie zamontowane świece zapłonowe, zatkany filtr lub pompa paliwa, niesprawny przepływomierz, uszkodzona sonda. Citroen berlingo 2,0 hdi nierówna praca silnika. Macsik » 22 sie 2014, o 06:51.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *