Citroen C3 Wiatrak Chodzi Na Maksa

Citroen C3 Wiatrak Chodzi Na Maksa

Citroen C3 Wiatrak Chodzi Na Maksa. Ford ka mkii, citroen c3 ii postów 838. Patrząc na nadwozie c3 aircross można przyjąć, że jest to crossover dla fanów nietuzinkowego stylu.

Citroen C3 Wiatrak Chodzi Na Maksa
Usterki Citroen C3 Iii – Wady, Awarie • Autocentrum.pl from www.autocentrum.pl

16 lipiec 2015, 18:28 wentylator chłodnicy nie włącza się. Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji! Dolalem na maksa i grzeje ze hej.

(Z Klimą Wyłączoną I Włączoną, Bez Różnicy).

Po zdjęciu odczekaj 30minut i podłącz z powrotem, sprawdź czy pomogło, odpal silnik itd. W moim c3 od kilku dni non stop chodzi wentylator chłodnicy. Jak odkręcić antenę w renault scenic.

Skupiając Swój Wzrok Na Masce I Na Logo Citorena Można Z Kolei Domniemywać, Że Ten Samochód Powinien Oferować Sporo W Kwestii Komfortu.

Otóż nie chce się włączyć wentylator a silnik się przegrzewa i kontrolki zmuszają mnie do zatrzymania się. Bezpieczniki wiatraka alfa 156 jtd, golf 4 nie dziala pierwszy bieg wentylatora chlodnicy, omega b wentylator chlodnicy chodzi na drugim biegu, 1 bieg wentylatora vw golf 4, wentylator chlodniczy bieg 1. Przy zimnym silniku włącza się wentylator i zapala się kontrolka silnika.

Jako Użytkownik Uzyskasz Pełen Dostęp Do Forum Oraz Będziesz Mógł Tworzyć Tematy Oraz Brać Udział W Dyskusjach.

W samochodzie był uszkodzony wentylator na chłodnicy, został wymieniony na nowy (jak wcześniej się zachowywał nie wiem). Dolalem na maksa i grzeje ze hej. Nie mam schematów sterownia tym wentylatorem.

W Moim C3 Od Kilku Dni Non Stop Chodzi Wentylator Chłodnicy.

Objaw ten występuje tylko przy włączonej klimie oraz odgłos ten nie jest. Sprawdźcie jeszcze czy wentylator nawiewu działa na dwóch biegach. C4 1.6 hdi 110 km.

Niestety Od Tego Momentu Pracuje Non Stop, Nawet Przy.

Jeszcze jedno czy auto było walnięte chodzi mi o pompe absu miałem taki przypadek klient kupił mi pompe na giełdzie też nie chciał odpalić ,po czym okazało się że to nie jest do tego auta kupił następną dopiero za 3 razem udało się kupić taką jak ma być autko odpaliło na dotyk.sprawdź te zasilania sterownika. Przy teście solusem pro (interfejs) wiatrak startuje i. Od dłuższego czasu zauważyłem że po włączeniu klimatyzacji z otworów wentylacyjnych dobiega dziwny odgłos coś co przypomina terkotanie które słychac na wolnych obrotach oraz natęzenie tego terkotu słychać przy dodawaniu gazu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *