Czujnik Cofania Hyundai I30 Gdzie Jest

Czujnik Cofania Hyundai I30 Gdzie Jest. Wyjaśniamy, w jaki sposób one działają i ile trzeba za nie zapłacić. Serwisu, że nie mieli do dyspozycji dedykowanych czujników (te lepsze rekomendowane od 2017).

Mojaceed.pl • Zobacz Wątek - [C1Fl] Montaż Czujników Parkowania/Kamery Cofania
Mojaceed.pl • Zobacz Wątek – [C1Fl] Montaż Czujników Parkowania/Kamery Cofania from forum.mojaceed.pl

Witam poszukuję w moim samochodzie czujnika temperatury powietrza zasysanego iat, na rurze pomiędzy filtrem powietrza a kolektorem jest czujnik tylko nie wiem czy to jest on, bo ma 3 przewody a iat wydaje mi sie że powinien mieć 2, bardzo proszę o pomoc, za podpowiedzi w którym. Pytanie jest takie, czy można ewidentnie sprawdzić czy. Witam,mam problem z oryginalnymi czujnikami parkowania przód/tył,podmieniane były nowe czujniki i dalej nie działa.czy jest jakiś moduł odpowiedzialny i gdzie się znajduje,mój pojazd to hyundai i30 kombi z 2013 roku 1.6/120 tkm

Czujnik Jest 6 Pinowy Jak Wyglada Połaczenie Czujnika.

Kierownik salonu stwierdził, na podstawie tego co mu powiedział kier. Dwa tygodnie temu auto zgasło podczas trasy i już nie odpaliło. Po pierwsze podczas hamowania silnikiem zaczyna migać kontrolka check engine.

I Tak Kia Regularnie Odświeża Model Ceed, A Hyundai Model I30.

Witam poszukuję w moim samochodzie czujnika temperatury powietrza zasysanego iat, na rurze pomiędzy filtrem powietrza a kolektorem jest czujnik tylko nie wiem czy to jest on, bo ma 3 przewody a iat wydaje mi sie że powinien mieć 2, bardzo proszę o pomoc, za podpowiedzi w którym. Gdzie w tym modelu znajduje się termostat? Wyjaśniamy, w jaki sposób one działają i ile trzeba za nie zapłacić.

Hyundai I30 (Fd) 1.6 Crdi:

Pytanie jest takie, czy można ewidentnie sprawdzić czy. Montaż czujników parkowania i kamery cofania. 95790 2s012 nowy tylna kamera samochodowa cofania kamera cofania kamera parkowania dla hyundai tucson / ix35 2011 2012 2013,kupuj od sprzedawców w chinach i na całym świecie.

Dziś Zauważyłem Dwa Problemy W Moim Hyundai I30, 1.6 Benzyna, Prod.

Czujniki parkowania to dla wielu kierowców niezbędny dodatek ułatwiający jazdę samochodem. Kupić online ze zniżką oem części zamienne hyundai i30. Hyundai scoupe 1.5 benzyna 1994r.

Nrz » 12 Lut 2018, 16:01.

Mam teraz wyciągnięty ten czujnik i mam tylko 3. Auto w super stanie , nadwozie bez korozji , lakier też w świetnym stanie. Witam,mam problem z oryginalnymi czujnikami parkowania przód/tył,podmieniane były nowe czujniki i dalej nie działa.czy jest jakiś moduł odpowiedzialny i gdzie się znajduje,mój pojazd to hyundai i30 kombi z 2013 roku 1.6/120 tkm

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *