Czujnik Otwarcia Drzwi Honda Civic Viii

Czujnik Otwarcia Drzwi Honda Civic Viii. Problem pojawil sie z nikad. Czujnik drzwi honda najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Czujnik Otwarcia Drzwi Honda Civic Cr-V City Hr-V Za 32,99 Zł Z Kraków – Allegro.pl – (4949699109) from allegro.pl

Użytkowana prywatnie z bogatym wyposażeniem wnętrznym. Honda civic 2,2icdti z 2009r sprowadzona z francji w 2010r. Pojawił się ostatnio problem w moim pol rocznym samochodzie.

Auto Przywieziemy Nawet Z Finansowaniem Pod.

Czy ktoś z was wie czy po jakimś czasie drzwi w hondzie mogą same się zablokować. ( mianowicie w nocy zawył mi alarm.podchodzę do auta a tam w środku pali się lampka od otwarcia drzwi. Wszystkie drzwi były zamknięte oczywiście.po przekręceniu kluczyka i zamknięciu wszystkich drzwi lampka nadal się paliła i świeciła mi.

Szukasz Honda Civic Czujnik Otwarcia Drzwi Przednich, Znajdziesz 5 Części W Tej Kategorii.

Honda civic czujnik otwartych drzwi witam. Problem wystepuje tylko przy drzwiach kierowcy i tylko jak silnik jest zgaszony. Co z tym fantem zrobic?

Witam, Szukałem I Nigdzie Nie Znalazłem Stąd Nowy Temat.

Rover serii 75, mg zt: Salon polska, miesięczna rata na ten samochód już od 159 pln* skorzystaj z najniższej stopy procentowej od 5 lat! Rover serii 75, mg zt:

Przykładowe Oferty Części Samochodowych Honda Civic Czujnik Otwarcia.

Auto jest w ładnym stanie wizualnym oraz technicznie bez zarzutu honda jest opłacona przygotowana do rejestracji. Podejrzewm że może po prostu zatrzasnęły się drzwi ale nigdy wcześniej tego nie miałem. Czynne od 08:00 do 17:00 expand_more expand_less.

Forum Sckp Używa Plików Cookie W Celu M.in.

Czujnik otwarcia drzwi honda civic viii ufo. Czujnik drzwi honda najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Przy otwarciu drzwi (przyszedlem do samochodu z zamiarem np przeparkowania go) uruchamia sie czujnik otwartych drzwi i bipa.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.