Czujnik Położenia Wału Objawy Diesel Suzuki Liana

Czujnik Położenia Wału Objawy Diesel Suzuki Liana

Czujnik Położenia Wału Objawy Diesel Suzuki Liana. Czujnik położenia wałka rozrządu o oznaczeniach: Liana możesz również poprosić o sprawdzenie sondy lambda, u mnie to właśnie ona powodowała podobne objawy wysyłając do komputera jakieś bzdurne dane, wymiana rozwiązała problem.

Czujnik Położenia Wału Objawy Diesel Suzuki Liana
SILNIK VW Sharan 1.9 TDI 115 KM AUY 0010r Diesel from omoto.pl

Mam problem z zakupem nowego czujnika położenia wałka rozrządu do auta z tematu. Motocykle, motorowery 13 lip 2017 23:33 odpowiedzi: Moja liana również pochodzi z francji, motor 1.6 kat, rocznik 2003r.

Liana Możesz Również Poprosić O Sprawdzenie Sondy Lambda, U Mnie To Właśnie Ona Powodowała Podobne Objawy Wysyłając Do Komputera Jakieś Bzdurne Dane, Wymiana Rozwiązała Problem.

Moja liana również pochodzi z francji, motor 1.6 kat, rocznik 2003r. Motocykle, motorowery 13 lip 2017 23:33 odpowiedzi: Czujnik położenia wału grand vitara jimny /liana / ignis/ swift:

Objawy W Moim Aucie Były Takie :

Jak samodzielnie usunąć ją z gniazda? Gdy jechałem powyżej 50 /mph nagle samochód gasł, po zjechaniu na pobocze i odczekaniu ok 2 min można było jechać dalej. Jakie są objawy zużycia świec żarowych?

Czujnik Położenia Wału Korbowego Suzuki.

Awaria czujnika powodowała, że auto po rozgrzaniu gasło, obroty spadały i ogólnie nie. Czujnik położenia wału jimny /liana / ignis/wagon: Znalazłem dwa czujniki które w teorii można by zaaplikować.

Problemem Okazał Się Czujnik Położenia Wałka Rozrządu Jak Wcześniej Pisałem Czujnik Zamówiłem W Sklepiku Suzuki Zgodnie Z Sugestią Samochodzik Buja Się Wyśmienicie Ale Zaobserwowałem Bardzo Spadły Mi Jałowe Obroty, Zwłaszcza Kiedy Jest Zimny Silnik Tj.

Posiadam samochód suzuki liana z silnikiem 1,6. Czujnik położenia wału jimny /liana / ignis/wagon : Wiem że w przypadku samochodu marvipa wszystko skończyło się pomyslnie w serwisie car javi w swarzędzu (wymieniono czujnik położenia wału obrotowego) ja czekam na rozstrzygnięcia w serwisie masa w zielonej górze i wszystko wskazuje na tą samą dolegliwość.

Darmowa Dostawa, Pomoc W Dopasowaniu Części.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Którzy producenci świec żarowych są najlepsi? W zależności od modelu samochodu oraz rodzaju zastosowanego w nim silnika, czujnik położenia wału należy szukać przede wszystkim na połączeniu skrzyni biegów z silnikiem, w pobliżu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *