Demontaż Skrzyni Biegów Land Rover Discovery

Demontaż Skrzyni Biegów Land Rover Discovery. Koło słoneczne zębate planetarki automatycznej skrzyni biegów zf4hp22 zf4hp24 zf4hp24a używane. 05 lipiec 2016, 09:47:22 ».

REDUKTOR SKRZYNI BIEGÓW DISCOVERY SPORT EVOQUE 2.0
REDUKTOR SKRZYNI BIEGÓW DISCOVERY SPORT EVOQUE 2.0 from www.japancar.pl

Za diagnozę automatycznej skrzyni biegów mieli wziąć 100zł, a w rezultacie za tą ich pseudo diagnozę wyszło 400zł i w dodatku to co w skrzyni działało, po ich 'specjalistycznej' diagnozie przestało działać, więc samochód musiałem zabrać do fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Obie generacje land rovera otrzymały zupełnie różne silniki. Range rover l322 3.0d lewarek zmiany biegów.

Automatyczna Skrzynia Biegów Gm Range Rover Land Rover Gwarancja Rozruchowa !

Bezpiecznik 11 wkladasz tylko w momencie holowania niesprawnego auta. Nic sie nie boj, postepuj zgodnie z ta procedura. Ile biegów ma skrzynia biegów, jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2020 land rover discovery sport (facelift 2019) 2.0 d200 (204 hp) mhev awd automatic?

Jest To Moj Pierwszy Samochód Z Napedem Na 4X4 Z Szkrzynia Automatyczna I Moj Dylemat Jest Zwiazany Własnie Z Napedem Na 4X4.

Discovery 3 oferowano z benzynowym 4.0 v6 (silnik z forda explorera; Wygląda na to, że javascript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Największy wybór części po atrakcyjnych cenach

Jesli Chodzi O Awarie Skrzyni To Musze Cie Zmartwic Wyglada Dosc Powaznie, Zawiez Auto Do Warsztatu Gdzie Ogarniaja Automaty I Niech Zrobia Podstawowe Testy, Poziom Oleju, Jego Stan, Niech Sprawdza.

Pilnujcie oleju i nie przesadzajcie z przeciążeniem tego auta, mi wykruszył się główny wałek skrzyni biegów po prostu się ukręcił, fachowcy powiedzieli, ze ktoś tym autem ciągał kilkutonowe przyczepki albo woził cegły na tyle. ( land rover discovery ) wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów. Wykonana ze stopu aluminium o grubości 6mm ciętego laserowo.

Komunikat O Awarii Skrzyni Biegów Nie Musi Być Związany Ze Skrzynią, Problem Może Być W Dowolnym Innym Układzie, Musisz Zacząć Od Diagnostyki Na Komputerze, Zapisane.

23,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Skrzynia biegow reduktor 4×4 land rover freelander 2,0td tdi 1,8 16v.

05 Lipiec 2016, 09:47:22 ».

Range rover land rover skrzynia biegów zfs241027 reduktor nastawnik. When recovering the vehicle, it is essential. Koło słoneczne zębate overdrive direct automatycznej skrzyni biegów zf4hp22 zf4hp24 zf4hp24a.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *