Drążek Zmiany Biegów Fiat Punto Ii Sporting

Drążek Zmiany Biegów Fiat Punto Ii Sporting

Drążek Zmiany Biegów Fiat Punto Ii Sporting. ( fiat cinquecento ) latający drążek zmiany biegów, lekki problem z wbiciem 3. Skrzynia biegów fiat 500 panda doblo 1.2 1.3 mjet.

Drążek Zmiany Biegów Fiat Punto Ii Sporting
Fiat Punto 2 II Sporting 1.2 benzyna 80KM, skrzynia 6 from sprzedajemy.pl

( fiat cinquecento ) latający drążek zmiany biegów, lekki problem z wbiciem 3. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Lewarek Dźwignia Biegów Fiat Panda Iii 1.2B.

4 półosie od mito do skrzyń c635 mają większe przeguby wewnętrzne czyli są wytrzymalsze. 196,60zł valeo koło dwumasowe + sprzęgło fiat stilo 1.9 jtd : Nie ma do niej sterowników dla w xp, są tylko dla w98.

Podejrzewam, Że Przy Innych Skrzyniach I Silnikach Operacja Wygląda Bardzo Podobnie, Ale Gwarancji Nie Daję Narzędzia Potrzebne Do Wymiany:

Otwórz pokrywę silnika.,10 cm poniżej zbiornika płynu hamulcowego,przebiega drążek zmiany biegów.,zdarza się że śruba mocująca ten drążek do skrzyni biegów popuszcza się i wtedy dzwignia zmiany biegów *lata* sobie na boki jak się jej podoba.śruba mocująca znajduje się na. 4 short shifter w gratisie tylko dlatego że drążek od mito jest krótszy. Lewarek zmiany biegów fiat punto ii 1.2/1.4 oryg.

( Fiat Punto ) Lewarek Zmiany Biegów.

Śrubokręt płaski x2 i krzyżak (płaski najlepiej dość długi) klucz 10mm klucz (chyba 13mm) Fiat punto ii 188 188ax zamiana skrzyni biegów z automatu na manual punto sporting. 90,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Fiat Tipo 1,4 16V 70Kw Były:

( fiat cinquecento ) latający drążek zmiany biegów, lekki problem z wbiciem 3. Dźwignia zmiany biegów na ps/2 lub com. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.

Środków Komunikacji Elektronicznej Oraz Telekomunikacyjnych Urządzeń Końcowych W Celu Przesyłania Mi Informacji Handlowych Oraz Prowadzenia Marketingu (Np.

Gałka zmiany biegów (pęknięty plastik jak na zdjęciu, do użytku tylko gałka) 6 biegów, wsteczny do tył stan bardzo dobry posiadamy również. , dla dzieci, sport i hobby, muzyka i edukacja, usługi i firmy, noclegi, oddam za darmo, zamieni ę. Fiat punto ii 188 188ax blokująca skrzynia biegów.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *