Fotelik Volvo 0-13 Specyfikacja

Fotelik Volvo 0-13 Specyfikacja. 1 x wymagana bateria cr2 (dostarczana w zestawie) wymiary (długość x szerokość x wysokość): Jednoczesna i łatwa regulacja szelek uprzęży i zagłówka.

Maxi Cosi Pebble Plus Fotelik samochodowy 013 Kg
Maxi Cosi Pebble Plus Fotelik samochodowy 013 Kg from www.bobozakupy.pl

Pokochasz jego prosty oraz intuicyjny montaż w systemie click & go. Przodem i tyłem do kierunku jazdy: Fotelik wyposażony jest w system przycisków do montażu na stelażu wózka, posiada również regulowaną osłonę przeciwsłoneczną.

Specyfikacje Wymiary I Masy Dane Techniczne Silnika Specyfikacje Płynów I Środków Smarujących Specyfikacje Kół I Opon.

Model oferuje unikalne funkcje bezpieczeństwa, takie jak zagłówek z regulacją wysokości i zintegrowanymi pasami, skorupę absorbującą energię podczas wypadku w połączeniu ze sprawdzonym w testach zderzeniowych systemem l.s.p. Przodem i tyłem do kierunku jazdy: Kupiłem go początkiem styczna 2021.

Fotelik Samochodowy Maxi Cosi Cabriofix.

Foteliki tyłem w usa do 18kg. Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram sparco. Jednoczesna i łatwa regulacja szelek uprzęży i zagłówka.

Wewnętrzna Część Pokrowca Wykonana Z Dwóch Warstw Materiału, Posiada Lekkie, Silikonowe Wypełnienie.

Uniwersalne osłony/pokrowce na fotelik samochodowy. Nosidełko jest w stanie idealnym, nie posiada żadnych uszkodzeń ani śladów zużycia, nie uczestniczyło w żadnym wypadku. 0+), który został zaprojektowany i stworzony z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych dzieci.

Jest Doskonałym Fotelikiem Dla Aktywnych Rodziców.

Do fotelika za cenę 90zł mogę dołożcyć adaptery mocujące do stelaża cybex balios s (nowe 120zł). Cutting height mm 8 940 9 220 9 460 9 460 10 010 10 380 10 710 10 920 13 300 Innowacyjny system zapewniający utrzymanie szelek uprzęży w pozycji otwartej

Montowany Jest Z Wykorzystaniem Bazy Familyfix (Isofix) Lub Easybase 2, Jak Również Za Pomocą Samochodowego Pasa Bezpieczeństwa.

Uniwersalny za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemem. Fotelik zapewnia wygodę podróżowania dzięki dużej budce przeciwsłonecznej xxl oraz ergonomicznej pozycji dla. Ultra lekki i bardzo przestronny fotelik samochodowy dla niemowląt, cybex aton spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, wzornictwa i funkcjonalności.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *