Gdzie Jest Silniczek Szyberdachu Mercedes W124 Youtube

Gdzie Jest Silniczek Szyberdachu Mercedes W124 Youtube

Gdzie Jest Silniczek Szyberdachu Mercedes W124 Youtube. Mam bmw e36 stało się i kupiłem silniczek do szyberdachu. Głównie interesuje mnie jak wypiąć linkę szyberdachu od.

Gdzie Jest Silniczek Szyberdachu Mercedes W124 Youtube
Klasyczne Mercedesy from www.klasycznegwiazdy.pl

Mam pytanie jak wymontować silniczek szyberdachu? Otóż tutaj niektórzy piszą że fazy dachu się ustawia koło siliczka z tyłu samochodu.ok.ale ja z tyłu nie mam przy silniczku białego korka gdzie to sie ustawia zapomocą drutu,przy otwartym szubrze itp.otóż mam śrube nakręconą na silniczku &10 z drobnym gwintem a na nią osadzone jest białe pokrętło.ci mam pytanko jak tu ustawić fazy a. Chcę dokupić silniczek przedniej szyby od strony kierowcy.

Gdzie Jest Bezpiecznik Z Szyberdachu, I Pokrętło Się Nie Świeci.

Jak zmienić jego położenie #4 10 maj 2016 17:18. _____ 1.w 210, 3,2 l pb + lpg sekwencja,1999 r wersja usa, full wypas, lakier 702 smoke silwer, Witam mam taki problem z szyberdachem, kilka dni temu coś w nim pękło(było słychać) przy chowaniu szyberdachu, teraz się tylko podnosi do góry a w dół muszę mu pomagać do tyłu nie chowa się w ogóle.na tym zdjęciu oznaczyłem miejsce na którym brakuje sprężynki z drugiej strony ona jest.

Bo To Ciężka, Na Prawdę Ciężka Robota Z Naprawą Szyberdachu.

Elektryczny szyberdach w bmw e36. Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z. Jest też problem z jego prawidłowym uchylaniem i otwieraniem.

Teraz Proszę Jak Ma Ktoś Pojęcie O Napisanie Mi, Do Czego Służą Poszczególne Piny Podłączeniowe.

Jak się zamyka to zębatka pstryka. W opcji szukaj wpisz słowo szyberdach i pare tematów wyskoczy o tym.: Mercedes 124 d szyberdach nie chce się zamknąć.

Mercedes Benz 190 W201 Elektryczny Szyberdach W W 201 Witam Tworze Nowy Temat Gdyż Nigdzie Nie Widzę Tego Co Mnie Interesuje Chodzi O Naprawe Elektrycznego Szyberdachu W Mb 190E Silnik Kręci Ale Niema Reakcji Nic Się Z Szybrem Nie Dzieje.podejrzewam Że Jest Linka Urwana Czy Cos Takiego.

Można zawsze obejrzeć, co się dzieje. Mam pytanie jak wymontować silniczek szyberdachu? Linka w modelu 124 jest jedna.

Skręcony Potencjometr Lub Czerwony Bezpiecznik Z Tyłu Zegarów.

Ostatnio mam problem z szyberdachem, a dokładne jak próbuje go zamknąć to nie chcę zareagować. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. @coperfild dzięki za pomoc zdemontowałem wkładkę zamka jak pokazano na filmiku, wyciągnięta już jest, uzdrowiona i ponownie założona.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *