Gdzie Się Znajduje Hak Holowniczy Honda Jazz 3

Gdzie Się Znajduje Hak Holowniczy Honda Jazz 3

Gdzie Się Znajduje Hak Holowniczy Honda Jazz 3. Hak holowniczy wypinany do peugeot 4007 od 09.2007 steinhof. Jest to punkt zaczepienia twojego zaczepu.

Gdzie Się Znajduje Hak Holowniczy Honda Jazz 3
Honda Jazz Tabliczka Znamionowa from vmodifikasi.blogspot.com

To ten sam pomysł, co gęsia szyja, ale z mniejszym przegubem kulowym, który mocuje się bezpośrednio do okucia. Tak jak poprzednio, mocowania zaczepu pozostają widoczne po zdjęciu przegubu kulowego. Koszt haka holowniczego do citroena jumpy w zależności od modelu haka.

Szczególnie W Przypadku Aut O Nadwoziu Coupe, Z Niewielkimi Przestrzeniami Bagażowymi.

A (przykręcana na śruby) maksymalny dopuszczalny uciąg: Jest to punkt zaczepienia twojego zaczepu. Przegub kulowy lub kula sprzęgająca:

Podczas Zlecania Montażu Haka Kierowca Musi Stanąć Przed Wyborem Producenta, Sposobu Składania Haka Czy Wyboru Złącza 7 Lub 13 Pinowego.

Doradzamy i pomagamy przy wyborze. Przede wszystkim tak niezbędne, aby zrozumieć, że zestaw holowniczy składa się z:. Doradzamy i pomagamy przy wyborze.

Reasumując Moduł Tylko Przyda Się Do Dezaktywacji Czujników Parkowania.

Zamów hak honda jazz teraz! Hak holowniczy jest rozwiązaniem znacznie zwiększającym praktyczność auta. Bardzo dobry, łatwy w montażu, z homologacją europejską hak holowniczy dopasowany idealnie do samochodu honda jazz ii.

Hak Holowniczy Jest Rozwiązaniem Znacznie Zwiększającym Praktyczność Auta.

Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i. Bardzo dobry, łatwy w montażu, z homologacją europejską hak holowniczy dopasowany idealnie do samochodu honda jazz iii. Koszt sprzęgu w peugeot 108 w zależności od modelu sprzęgu.

Przegub Kulowy Lub Kula Sprzęgająca:

Podczas zlecania montażu haka kierowca musi stanąć przed wyborem producenta, sposobu składania haka czy wyboru złącza 7 lub 13 pinowego. Szczególnie w przypadku aut o nadwoziu coupe, z niewielkimi przestrzeniami bagażowymi. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *