Hyundai I30 2016 Silnik 1 4 Opinie

Hyundai I30 2016 Silnik 1 4 Opinie

Hyundai I30 2016 Silnik 1 4 Opinie. Od jakiegoś czasu podczas jazdy ze stałą prędkością po górkę odczuwam szarpanie. Liczne przetłoczenia blachy i płynne linie nadwozia są zgodne z obecnie lansowaną przez markę stylistyką płynnej rzeźby.

Hyundai I30 2016 Silnik 1 4 Opinie
Hyundai i30 1,4 CRDi, 2016 god. from www.njuskalo.hr

Mało w sieci informacji na ten temat, jak i użytkowników. Dynamiczny silnik dobra skrzynia biegów. Produkowany w czeskiej fabryce nowy hyundai i30 to ładny samochód, o dynamicznej, zwartej sylwetce.

Od Jakiegoś Czasu Podczas Jazdy Ze Stałą Prędkością Po Górkę Odczuwam Szarpanie.

Potwierdzenie bezawaryjności można znaleźć na rynku wtórnym. Jeśli budżet pozwoli (i wykażemy się cierpliwością przy poszukiwaniach), nie widzimy przeciwwskazań do zakupu hyundaia i30 turbo. Kupując używany egzemplarz, zwłaszcza sprzed 2009 roku, kiedy to poprawiono zawieszenie, należy zwrócić uwagę na stan łączników stabilizatora.

Hyundai I30 To, Moim Zdaniem, Jedno Z Najlepszych Aut Kompaktowych, Które Ostatnio Pojawiły Się Na Rynku.

Trzeba o tym pamiętać, generalnie silnik nie polecany pod lpg. Hyundai i30 jest stosunkowo dobrą i niezawodną konstrukcją, jednak jego atrakcyjna cena ma uzasadnienie nie tylko w materiałach wykończeniowych gorszej jakości. A to sprawia, że jednostka podczas eksploatacji okazuje się naprawdę bezproblemowa.

Jeśli Nie Wymagasz Od Auta Kompaktowego Dobrych Osiągów, A Zadowoli Cię Przyzwoite Spalanie I Bogate Wyposażenie, To Kupując Ten Model Z Tym Silnikiem Za Ok.

Najtańsza wersja hyundaia i30 z benzynowym silnkiem 1.4 100 km kosztuje 50900 zł, a turbodiesel 1.4 90 km to minimum 58900 zł. ⭐ autocentrum.pl niezależny portal motoryzacyjny Zimą nie było tego problemu.

Liczne Przetłoczenia Blachy I Płynne Linie Nadwozia Są Zgodne Z Obecnie Lansowaną Przez Markę Stylistyką Płynnej Rzeźby.

Silniki 1.4 zadowolą tylko spokojnych kierowców i wcale nie przyniosą znacznych korzyści na zużyciu paliwa. Sporadycznie zdarzają się problemy z napinaczami łańcucha rozrządu (część: Zł (zrezygnowałbym z większego ekranu i diodowych świateł) będziesz na pewno zadowolony.

Problem Ten Pojawił Się Gdy Temperatura Na Dworze Stał Się Wyższa.

Mało w sieci informacji na ten temat, jak i użytkowników. Ceny nowego, pięciodrzwiowego volkswagena golfa zaczynają się od 61160 zł (silnik benzynowy 1,4 80 km). Bazowa jednostka benzynowa jest nieco za słaba do sprawnego poruszania się, a zużywa niewiele mniej paliwa niż silnik 1.6, który jest lepszym wyborem.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *