Kontrolka Silnika Mitsubishi Lancer Disel

Kontrolka Silnika Mitsubishi Lancer Disel

Kontrolka Silnika Mitsubishi Lancer Disel. Możesz znaleźć czujnik, pozycja wałka rozrządu , która będzie pasowała do twojego mitsubishi lancer v sedan (cb_a, cd_a, ce_a) poprzez skorzystanie z wyszukiwarki za. Czujnik temperatury silnika to element, który pełni w samochodzie bardzo ważną funkcję.

Kontrolka Silnika Mitsubishi Lancer Disel
Mitsubishi Lancer 2010 2.0 diesel in Armagh, County from www.gumtree.com

Od kilku miesięcy pali mi się kontrolka check engin,. Odłącz i zdejmij plastikową pokrywę. Przekaźnik wentylatora 2 chłodzenia silnika.

Witam, Trafiłem Tu Bo Szukam Inspiracji Co Może Być Powodem Problemu Jaki Mi Się Przytrafił.

A od września wchodzi euro 6 i diesle będą dodatkowo wyposażane w system. Produkowany od 2008 do 2015 roku. Porady ze strony ekspertów od części samochodowych.

Gdy Pojawią Się Pierwsze Objawy Jego Uszkodzenia, Trzeba Jak Najszybciej Usunąć Problem.

Przekaźnik wentylatora 1 chłodzenia silnika. Wczoraj zmieniałem olej i zobaczyłem ze osłony blaszane na katalizatorze są przepalone. Witam, od ponad roku posiadam lancera z 2006 roku, pojemność 1,6 litra, moc 98 km, autko całkiem fajne dobrze się jeździ, lecz od jakiegoś czasu mam problem z kontrolką check engine kontrolka silnika.

Lancer 2003 , 99Kw (135 Ps), 2000 Ccm Sport.

Od kilku miesięcy pali mi się kontrolka check engin,. (ale zanim się ułoży silnik to jakieś dwa pełne baki. Czujnik temperatury silnika to element, który pełni w samochodzie bardzo ważną funkcję.

Ta Skrzynka Bezpieczników Znajduje Się Za Przednim Schowkiem.

Porady ze strony ekspertów od części samochodowych. Montaż silnika z przodu, poprzecznie. Zapaliła mi się ta kontrolka, pojechałem na jedną stację powiedziano mi że to katalizator, lecz nie uwierzyłem w to do końca bo te auto miało 55 tys km.

Świeci Się Kontrolka Ładowania, Silnik Nie Uruchamia Się.

1,8 di diesel (4n13) rozładowany akumulator. Witam zapaliła mi się dziś kontrolka silnika, stało się to po zaparkowaniu na pochyłości, lampkę skasowałem po rozpięciu klem, jednak po pewnym czasie znów świeci (powtórzyłem dwa razy bez rezultatu) pytam się bo jutro mam wyjazd i nie wiem co zrobić. (dodano 25.05) dla ciekawych, byłem na diagnostyce.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *