Mitsubishi L200 Siłownik Pneumatyczny Przedniego Napędu

Mitsubishi L200 Siłownik Pneumatyczny Przedniego Napędu

Mitsubishi L200 Siłownik Pneumatyczny Przedniego Napędu. Ewentualnie proponuję sprawdzić od strony mechanicznej poprawność działania załączania się napędów. Obchodzący w tym roku 40.

Mitsubishi L200 Siłownik Pneumatyczny Przedniego Napędu
POMPA VACUM MITSUBISHI L200 PAJERO II 2.5 DID DID from archiwum.allegro.pl

Układ paliwowy układ pneumatyczny układ wentylacji układ wydechowy układ zawieszenia wycieraczki i spryskiwacze wyposażenie. Obchodzący w tym roku 40. Na życzenie wystawiamy fa vat.

Poprzedni Temat «» Następny Temat Siłownik Przedniego Mostu.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, tel: Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Oryginalne części samochodowe do mitsubishi

Czujnik Załączania Mostu Napędu Przód L200 Kb4 2.5.

Układ paliwowy układ pneumatyczny układ wentylacji układ wydechowy układ zawieszenia wycieraczki i spryskiwacze wyposażenie. Stan nowy producent części mitsubishi oe. 2 350,00 zł z dostawą.

31,40 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Obchodzący w tym roku 40. Podwozie l200 to klasyczna dla tego typu aut konstrukcja. Części karoserii filtry oświetlenie silniki i osprzęt układ chłodzenia silnika układ elektryczny, zapłon układ hamulcowy układ kierowniczy układ klimatyzacji układ napędowy.

Poprzedni Temat «» Następny Temat

Ewentualnie proponuję sprawdzić od strony mechanicznej poprawność działania załączania się napędów. Mitsubishi l200 vi 2.2 diesel 150km 110kw (od 2019) wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia.

Siłownik Pneumatyczny Kompletny Do Załączania Przedniego Napędu Zetor Nr.

Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Mitsubishi motors corporation opublikowało oficjalne zdjęcia i podało kilka faktów związanych z odświeżonym l200. Na życzenie wystawiamy fa vat.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *