Volkswagen Polo 6N2 Kostki Od Radia

Volkswagen Polo 6N2 Kostki Od Radia. Postup pro odkodovani radia vw alfa je: Kostka spínací skříňka vw polo 6n 6v lupo caddy ii jetta;

Volkswagen Polo 6N2 1.4 TDI Żegocina Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Polo 6n si 6n2 ; Příspěvek od vwpolo6 » 12.08.2013 09:56. You can even look for a few pictures that related to polo 6n2 radio images by scroll right down to collection on below this picture.

Witam, Mam Vw Polo, Ale Nie Posiadam Oryginalnego Radia Ani Kostki, Która Tam Była Tylko Przecięte Kable Radio (Kenwood) Ma Kable:

Schimbare radio alpha schimbare radio alpha. Podržíte dohromady tlačítka tp a ta po chvilce se objeví 4 nuly. Kostka spínací skříňka vw polo 6n 6v lupo caddy ii jetta;

10Szt Vw Polo 90 94 Kostka Montáž Zánovní Za Bezkonkurenční Cenu Se Zárukou 7 Dnů Na Vyzkoušení.

W przeciwnym razie nie można go odpalić ponieważ nie podaję stacyjka. Od pewnego czasu posiadam vw polo 6n2 rocznik 2000. Problem w tym, że nie do końca wiem, co mi potrzebne.

Obvykle Dorazí Do 7 Dnů Na Naší Pobočku Praha 7.

Ale żeby radio odbierało poprawnie musisz zastosować separator antenowy. I właśnie do kabelka od separatora podłącz ten niebieski kabelek z kostki radia. 579 kč konečná cena + − + koupit.

U Tátovo Caddyho To Pomohlko A Od T= Doby Je Klid (Jeden Zámek Byl Zatuhlý, Druhý Se Často Protáčel.

Produkt odešleme do 10 dnů od zaplacení objednávky. Kostka 20zł odkrecasz dwie srubki z dołu od obudowy kierownicy i masz wtyczki na górze wyciągnij wszystkie od strony stacyjki łącznie z tą od kostki kostka jest przykręcona ale marne szanse na jej odkręcenie najlepiej jest ją wyrwać trochę z tym zabawy ale da się zrobić w nowej kostce trzeba potem tylko odłamać odstające ucho za które Należy przed odpaleniem przystawić kostkę (rys 1) do otworu na desce pod radiem (rys 2) i wtedy przestaje mrugać kontrolka i można odpalić auto.

Polo 6N2 Radio Photos Is Match And Guidelines That Suggested For You, For Creativity About You Search.

Kostka 20zł odkrecasz dwie srubki z dołu od obudowy kierownicy i masz wtyczki na górze wyciągnij wszystkie od strony stacyjki łącznie z tą od kostki kostka jest przykręcona ale marne szanse na jej odkręcenie najlepiej jest ją wyrwać trochę z tym zabawy ale da się zrobić w nowej kostce trzeba potem tylko odłamać odstające ucho za które Vw polo 6n2 wymiana kostki stacyjki, z problemami, ale udało się to zrobić. Postup pro odkodovani radia vw alfa je:

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.