Gdzie Jest Złącze Diagnostyczne Honda Crv

Gdzie Jest Złącze Diagnostyczne Honda Crv

Gdzie Jest Złącze Diagnostyczne Honda Crv. Diody led sygnalizujące transmisje oraz połączenie ze sterownikiem samochodu. Szukałeś pod wykładziną po stronie pasażera od wewnętrznej strony /tzn.

Gdzie Jest Złącze Diagnostyczne Honda Crv
honda accord 2018 Zlacze Diagnostyczne Honda Accord 1998 from hondaaccord2018.blogspot.com

Poniższe wskazówki wyglądają na trudniejsze niż w rzeczywistości. Naprawy artykuły motoryzacyjne znajdź dobrego mechanika samochodowego. Witam mam problem z abs w hondzie accord 1,8 2001r.

W Tym Aucie Nie Ma Złącza Obd, Jest Tylko Małe Gnizdko (3 Piny) W Skrzynce Bezpiecznikow (Jest Jeszcze Gnizdko 2 Piny, Ktore Po Zwarciu Wyswietla Kody Błyskowe).

Wiedziałem że ma oryginalny subwoofer pod siedzeniem pasażera ale dziś podczas sprzątanie zauważyłem że nie gra. Rusze autem i po chwili zapala mi abs. Depending on the make and model, it may or may not be easy to locate.

Od Dłuższego Czasu Jestem Posiadaczem Tego Samochodu.

Od zawsze szukałem powodu dziwnych szarpnięć, przymulenia na niskich obrotach. Postanowiłem podpiąć się pod ten wątek jako najbardziej zbliżony do mojego kłopotu. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Honda Accord 1,6 16V 1999 Gdzie Jest Złącze Diagnostyczne.

Powstał na bazie płyty podłogowej hondy civic vii. Zintegrowany, łatwy do przenoszenia, nie ma potrzeby podłączania dodatkowych kabli ani przejściówek cała elektronika jest wbudowana we wtyk obd2. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Uporałeś Się Z Problemem ?

Do odczytu błędów wydostarczy zmostkować dwupinowe gniazdo i włączyć zapłon a później odczytywać kod za pomoca migajacych diód. Jest te 2 pinowe tylko jak na nim zdiagnozować airbag i abs Podłączenie bezpośrednio do komputera pc, laptopa, pda:

Poproszę O Pomoc W Rozwikłaniu Problemu.

Honda accord 1,6 16v 1999 gdzie jest złącze diagnostyczne. Sprawdź opinie, umów się szybko i wygodnie do. Po 20 minutach poszukiwania podałem się gdzie go szukac?????

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *