Honda Cr V Dane Techniczne Waga

Honda Cr V Dane Techniczne Waga. Samochód dostępny jest z nadwoziem kombi. Wybierz generację, aby poznać szczegółowe wymiary dla wszystkich typów nadwozia i wersji samochodów produkowanych w ramach tej generacji.

Honda CRV 3 generacji dane techniczne, spalanie, opinie
Honda CRV 3 generacji dane techniczne, spalanie, opinie from autokult.pl

Na stronie autosotua znajdziesz standardowe gabaryty oraz wagę, sprawdzisz wymiary swojego samochodu Korpus modelu jest pięciodrzwiowy, w kabinie jest pięć siedzeń. Kierowcy szczegółowo opisują doświadczenia, które zdobyli podczas eksploatacji tego samochodu.

Korpus Modelu Jest Pięciodrzwiowy, W Kabinie Jest Pięć Siedzeń.

W 2006 r., równolegle z civikiem viii (znanym jako ufo. Dział danych serwisu mojeauto.pl nieprzerwanie od 2000 roku zajmuje się katalogowaniem samochodów dostępnych w polsce. 4635mm długość, 1785mm szerokość i 1710mm wysokość.

Znajdziesz Wszystkie Informacje O Tym Samochodzie Na Jednej Stronie.

Od 4600 mm do 4635 mm. 2022 land rover range rover lwb (l460) p360. Wybierz generację, aby poznać szczegółowe wymiary dla wszystkich typów nadwozia i wersji samochodów produkowanych w ramach tej generacji.

Lub Od 1058 Zł / Miesiąc.

Dział danych serwisu mojeauto.pl nieprzerwanie od 2000 roku zajmuje się katalogowaniem samochodów dostępnych w polsce. 2022 land rover range rover lwb (l460) p530 Wybierz generację, aby poznać szczegółowe wymiary dla wszystkich typów nadwozia i wersji samochodów produkowanych w ramach tej generacji.

Kierowcy Szczegółowo Opisują Doświadczenia, Które Zdobyli Podczas Eksploatacji Tego Samochodu.

Dokonaj wyboru, aby wyświetlić dane techniczne. Samochód dostępny jest z nadwoziem kombi. Na stronie autosotua znajdziesz standardowe gabaryty oraz wagę, sprawdzisz wymiary swojego samochodu

Od 1780 Mm Do 1785 Mm.

Auto oferowane jest w wersji z silnikiem benzynowym lub silnikiem diesel. Rzędowe silniki posiadają cztery cylindry, na każdy z nich przypadają cztery zawory. Cena bez vat 46.748 zł.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *