Hyundai Akcja Serwisowa 2.0Crdi

Hyundai Akcja Serwisowa 2.0Crdi

Hyundai Akcja Serwisowa 2.0Crdi. Korzystając z aso hyundai, zyskujesz pewność, że książka serwisowa auta oraz dokumentacja serwisowa będzie prowadzona starannie i rzetelnie. W niektórych egzemplarzach modelu hyundai tucson nx4e (gtw), nx4e hev/phev (jtw) mogło dojść do zamontowania wadliwego zacisku hamulcowego z tyłu, czego następstwem będzie gorsza skuteczność hamowania.

Hyundai Akcja Serwisowa 2.0Crdi
Strajk w Kii i Hyundaiu Autokult.pl from autokult.pl

Hyundai i30 (fd) oraz hyundai elantra (hd) w naszym kraju akcja serwisowa dotyczy 5912 aut, wyprodukowanych w korei południowej. Kampania naprawcza dotyczy dość poważnej usterki. Niektóre hyundaie i30 jeżdżące sprzedane na polskim rynku zostało objętych akcją naprawczą.

Hyundai I30 (Fd) Oraz Hyundai Elantra (Hd) W Naszym Kraju Akcja Serwisowa Dotyczy 5912 Aut, Wyprodukowanych W Korei Południowej.

Korzystając z aso hyundai, zyskujesz pewność, że książka serwisowa auta oraz dokumentacja serwisowa będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Wymienione mają być całe moduły akumulatorów, które wyprodukowała firma lg. Urząd ochrony konkurencji i konsumentów (uokik) poinformował o akcji serwisowej samochodów hyundai tucson wyprodukowanych w republice czeskiej do 30 listopada 2020 r.

Problem Dotyczy Samochodów, Które Wyprodukowano W.

Według informacji, jakie przekazał do uokik polski importer koreańskiej marki, spółka hyundai motor poland, w autach, które zjechały z taśm. Sprawdź czy twój samochód podlega akcji przywoławczej przez wpisanie numeru vin, a uzyskasz niezbędne informacje oraz instrukcję dalszego postępowania. 2006 do 2011 hyundai elantra i 2007 do 2011 hyundai elantra touring problem:

Zapaliła Mi Sie Kontrolka Check.

W obwodzie zasilania modułu sterowania układem abs/esc może dochodzić do zwarcia elektrycznego i jego usterki, co zwiększa ryzyko kolizji. Wadliwy zaczep maski post autor: Elektryczny model hyundaia wzywany do serwisu.

W Związku Z Tym, Że Nie Można Wykluczyć Wady Konstrukcyjnej W Modułach Akumulatorów, Firma Hyundai Postanowiła Przeprowadzić Akcję Serwisową, Która Obejmie Wszystkie Sprzedane Modele Wcześniej Wymienionych Pojazdów.

Koreański koncern poinformował, że w niektórych modelach hyundaia x20 (jc), hyundaia i30 (gde) oraz hyundaia veloster zastosowane. 3 światło stopu [uszkodzenie] witam , ostatnio w garażu polerując auto zauważyłem że odchodzi mi 3 światło stopu (tak jakby się odkleiło czy coś około 9 mm szczelina), przerażony oczywiście zgłosiłem się na serwis. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka niespodzianek na powitanie w naszej rodzinie.

Niektóre Hyundaie I30 Jeżdżące Sprzedane Na Polskim Rynku Zostało Objętych Akcją Naprawczą.

Kampania naprawcza dotyczy dość poważnej usterki. Powodem są problemu z hamulcem postojowymi i włącznikiem lampy „stop. Ponad 3000 samochodów marki hyundai trafi w polsce do serwisów.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *