Hyundai I20 Filtr Cząstek Stałych

Hyundai I20 Filtr Cząstek Stałych. Filtr cząstek stałych dpf hyundai i20 1.4 crdi 75 km kiedy auto używane jest głównie na krótkich dystansach, bardzo często pojawia się problem z filtrem cząstek stałych dpf. Hyundai i20 z silnikiem 1.4 crdi o mocy 75 km to tanie w eksploatacji miejskie auto idealnie nadające się do codziennej jazdy.

Filtr cząstek stałych KIA Venga, Ceed / HYUNDAI i20, iX20 from kalinski.pl

Towar wysyłamy po dostarczeniu od państwa starego katalizatora/filtra dpf. 10) problem z drganiami w sonacie ». Filtr cząstek stałych dpf hyundai i20 1.4 crdi 75 km kiedy auto używane jest głównie na krótkich dystansach, bardzo często pojawia się problem z filtrem cząstek stałych dpf.

Nieprawidłowo Działający Lub Zużyty Filtr Dpf Generuje Nadmiar Przybywającego Oleju, Co Grozi Zniszczeniem Turbosprężarki, A W Rezultacie Całkowite Uszkodzenie Silnika.

Widać to na przykładzie chociażby modeli hyundai z segmentu b, takich jak osobowy hyundai i20, kompaktowy hyundai i30, czy należący do klasy średniej hyundai i40. Niestety, nawet przy małych przebiegach (szczególnie w autach używanych głównie do jazdy w mieście) filtr cząstek stałych w hyundai i20 ii 1.1 crdi 75 km potrafi się zapchać i procedura wypalania nie daje żadnego efektu. Filtr sadzy / cząstek stałych dla hyundai i20, sklep online najlepszych części zamiennych marki układ wydechowy │ niedrogie oryginalne.

Niestety, Nawet Przy Małych Przebiegach (Szczególnie W Samochodach Używanych Głównie Do Jazdy W Mieście Gdyż Nie Ma On Warunków Aby Się Poprawnie Wypalić) Filtr Cząstek Stałych Zwany Też W Skrócie Dpf Potrafi Się Zapchać A Gdy To Nastąpi Procedura.

Filtr cząstek stałych dpf hyundai i20 1.4 crdi 75 km kiedy auto używane jest głównie na krótkich dystansach, bardzo często pojawia się problem z filtrem cząstek stałych dpf. 5) automatyczna skrzynia w sonacie ». Ten egzemplarz trafił do nas ze względu na zapchany filtr cząstek stałych.

Niestety, Nawet Przy Małych Przebiegach (Szczególnie W Samochodach Używanych Głównie Do Jazdy W Mieście Gdyż Nie Ma On Warunków Aby Się Poprawnie Wypalić) Filtr Cząstek Stałych Zwany Też W Skrócie Dpf Potrafi Się Zapchać A Gdy To Nastąpi Procedura.

Wiele nowych aut z napędem benzynowym i wtryskiem bezpośrednim ma już na pokładzie filtr cząstek stałych. 11) prosze o pomoc i rade. 8) błąd p2187 zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym, ».

Minimalną Ilością W Zamówieniu Dla Tego Produktu Jest 1.

Kierowca4, hyundai, i20, silnik 1248cm3 / 61.8kw, r. 10) problem z drganiami w sonacie ». Cena bez zdania starej części.

Znaczna Liczba Modeli Wyposażonych W Filtry Dopiero Od Niedawna Opuszcza Fabryki Z Umieszczoną Na Desce Rozdzielczej Lampką Kontrolną Regeneracji Filtra.

A ponieważ w pamięci wielu osób wciąż żywe są wspomnienia z czasów, gdy dpf w dieslach uniemożliwiał. Filtr cząstek stałych dpf w hyundai i20 1.4 crdi 90 km jest w stanie narobić nam bardzo wiele problemów. Filtr kabinowy hyundai i20 i20 1.2 78km, {57kw}.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.