Opel Zafira Zapala Się Kontrolka Samochód Z Kluczem

Opel Zafira Zapala Się Kontrolka Samochód Z Kluczem. Kontrolka zapala się prz obrotach ok 2500 i przy predkości miedzy 120 a 140 km i auto traci moc.gdy zatrzymam się i zgaszę auto i ponownie odpalę wszystko wraca do normy aż dotego samego momentu jak wyżej pisałem.proszę o pomoc bo. Opis kontrolek (działanie i znaczenie) standardowe kontrolki ostrzegawcze:

Kontrolka prawdę ci powie. Co sygnalizują ikony na desce from gazetakrakowska.pl

Usterka świec żarowych w silnikach diesla. Kontrolka samochodu z kluczykiem wskazuje na wiele różnych awarii, jednak te wymienione powyżej występują. 4) opel zafira kontrolka check ».

Pali Sie Kontrolka Samochód Z Kluczem Pośrodku.

Ale od razu zapaliła się kontrolka auta z kluczem. Przejechałem może 200m zatrzymałem się wyłączyłem silnik, zapaliłem jeszcze raz i kontrolki nie ma a auto jedzie normalnie. W oplach często pojawia się ta druga kontrolka, która najczęściej oznacza rozkodowany kluczyk.

Główne Przyczyny Świecenia Kontrolki Samochód Z Kluczem:

Po włączeniu zapłonu lampka zapala się na ok. 4) opel zafira kontrolka check ». Witam, w oplu zafira 2,0 dti 101km, rok prod.

Odpalam, Odpalił Normalnie Bez Kręcenia 5 Min Aż Zapali.

2002, przebieg 140000km, od jakiegoś czasu zapala się żółta kontrolka autka z kluczykiem i wyłącza turbinę,. Można próbować jechać, najlepiej prosto do serwisu. Kontrolka samochodu z kluczykiem wskazuje na wiele różnych awarii, jednak te wymienione powyżej występują.

Mam Vectre 20Dth I Wiele Zapalonych Lampek.

Główne przyczyny świecenia kontrolki samochód z kluczem: Czujnik hamulca, pompę podciśnienia, serwo, przepływomierz. Kontrolka zapala się prz obrotach ok 2500 i przy predkości miedzy 120 a 140 km i auto traci moc.gdy zatrzymam się i zgaszę auto i ponownie odpalę wszystko wraca do normy aż dotego samego momentu jak wyżej pisałem.proszę o pomoc bo.

Na Początku Świeciła Się Sama Kontrolka Samochodu Z Kluczem (Po Drugim Uruchomieniu Silnika W Niedługim Czasie), Teraz (Od Około Tygodnia) Podczas Jazdy Samochód Łapie Zrywy (Szarpie Nim), Zapala Się Ta Sama Kontrolka Co Wcześniej + Dzisiaj Dodatkowo Zapaliła Się Czerwona Akumulatora.

Albo skończyła się żywotność oleju (czas na przegląd okresowy samochodu), albo nastąpiła awaria. Bład został skasowany, kontrolka samochód z kluczem zgasła ale samochód i. Witam, szukałam na forum ale nie znalazłam nic na ten temat a mianowicie, wczoraj zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka samochód z kluczem i tak.czy może być przyczyną problem z termostatem i będzie się świecić lub czy jeśli mam mało oleju to też może się zaświecić.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.